گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی Auto Chess منتشر شد

۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
بازی Auto Chess

استودیوی سازنده‌ی بازی Auto Chess همان‌طور که در گذشته وعده داد بود، امروز این عنوان را بر روی کنسول پلی‌استیشن 4 نیز در دسترس قرار داد. به همین مناسبت، ویدئوی زمان عرضه‌ی این اثر منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

در میان بازی‌بازان، طرفداران ورزش شطرنج کم نیستند. به همین دلیل است که استودیوهای سازنده هر چند وقت یک بار، عنوانی در این خصوص را عرضه می‌کنند که اتفاقا با استقبال نسبتا خوبی هم مواجه می‌شوند. حال Auto Chess را باید یکی از آثار متفاوت شطرنج به حساب آورد که در آن قادر به انتخاب شخصیت‌های گوناگون هستید. همچنین حالت‌های متنوعی برای این بازی در نظر گرفته شده است که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارند. اکثر بخش‌های این بازی آنلاین است و می‌توانید آن‌ها را با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه نمایید. در مراسم State of Play هم ویدئویی از این اثر منتشر شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی Auto Chess ابتدا به صورت رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و به محبوبیت هم رسید. همین قضیه باعث شد که این بازی خیلی زود بر روی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز منتشر شود. حال دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 هم از امروز قادر به تجربه‌ی این عنوان خواهند بود. البته این انتشار به نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی مربوط می‌شود و نسخه‌ی اصلی در آینده‌ای نه چندان دور راهی این کنسول خواهد شد. قیمت نسخه‌ی ذکر شده هم برابر با 9.99 دلار است.

جالب است بدانید که نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی Auto Chess در مقایسه با سایر نسخه‌ها تفاوت‌هایی در خود دارد. به عنوان مثال، چند آیتم جدید با نام‌های Reindeer Girl، Royal Courtyard و Wildland Saint به آن اضافه شده است. همچنین شاهد کاراکتر تازه‌ای تحت عنوان Drodo هستیم که بدون شک به جذابیت‌های بازی خواهد افزود. هر یک از شخصیت‌ها در این عنوان از ظاهر و توانایی‌های خاص خود برخوردار هستند. بنابراین مانند بازی اصلی شطرنج، به کار بردن آن‌ها در زمان درست الزامی خواهد بود.

شایعاتی در خصوص عرضه‌ی بازی Auto Chess بر روی سایر کنسول‌ها نیز به گوش می‌رسد که در نهایت باید دید آیا این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر. در پایان می‌توانید ویدئوی زمان عرضه‌ی این اثر را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید