اطلاعات جدیدی از به روزرسان 1.5 بازی Stardew Valley منتشر شد

۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

اریک برون (Eric Barone)، خالق بازی شبیه‌ساز و محبوب Stardew Valley، اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی این عنوان را در اختیار هواداران قرار داده است. به روزرسان 1.5 بازی Stardew Valley که به گفته‌ی آقای برون تقریبا آماده‌ی انتشار است، محتوای مختلفی از جمله یک مزرعه‌ی ساحلی جدید را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

آقای برون پیش از این نیز اطلاعاتی از به روزرسان 1.5 بازی Stardew Valley را منتشر کرده بود، ولی جزئیات جدید منتشر شده اطلاعاتی از تغییرات گیم‌پلی بازی را در اختیار ما قرار می‌دهد که می‌تواند برای هواداران بسیار هیجان‌انگیز باشد. با انتشار این به‌روزرسان، بازی‌بازان می‌توانند مزرعه‌ی ساحلی را به عنوان مزرعه‌ی خود انتخاب کنند که با انجام این کار، در کنار تغییر ظاهر مزرعه، گیم‌پلی بازی Stardew Valley نیز دست‌خوش تغییرات مختلفی می‌شود. علاوه بر این، تنظیمات پیشرفته‌ی اضافه شده در به‌روزرسان 1.5 بازی Stardew Valley بیش از پیش گیم‌پلی را مطابق سلیقه و نظر بازی‌بازان تغییر خواهد داد.

مزرعه‌ی ساحلی جدید اضافه شده به بازی برای جمع‌آوری غذا و ماهیگیری بسیار مناسب بوده و به لطف ماهیت و نوع منطقه‌ی انتخاب شده، مناطق و محیط‌های باز بسیاری برای ساخت و ساز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، جعبه‌های حاوی آیتم‌های مختلف از طریق دریا به ساحل فرستاده می‌شوند. با این حال، یکی از بزرگ‌ترین تغییرات در نظر گرفته شده برای به‌روزرسان 1.5 بازی Stardew Valley این است که استفاده از آب‌پاش‌های خودکار در مزرعه‌ی ساحلی ممکن نخواهد بود. همان‌طور که می‌دانید، استفاده از آب‌پاش‌های خودکار یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای مراقبت از مزارع در بازی Stardew Valley به شمار می‌رود؛ چراکه با ساخت این آیتم در مزرعه، شما از آب دادن به محصولات خود بی‌نیاز می‌شوید.

احتمالا یکی از ویژگی‌های اصلی بازی Stardew Valley که کمتر به آن توجه می‌شود، بخش سیاه‌چاله‌های این عنوان است. بازی Stardew Valley در کنار ارائه‌ی یک تجربه‌ی شبیه‌ساز کشاورزی، به شما اجازه می‌دهد با هیولاهای مختلف نیز مبارزه کنید. با اضافه شدن تنظیمات پیشرفته در به‌روزرسان 1.5 بازی Stardew Valley، شما می‌توانید میزان پاداش دریافتی خود از معادن را مدیریت کنید. علاوه بر این، امکان فعال یا غیرفعال کردن گزینه‌ی ظاهر شدن هیولاها در مزرعه نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

امکانات جدید اضافه شده در به روزرسان 1.5 بازی Stardew Valley

بازی Stardew Valley هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید