بازی Cozy Grove معرفی شد

۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
بازی Cozy Grove

استودیوی اسپرای فاکس (Spry Fox) امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی بازی Cozy Grove پرداخت. این بازی قرار است در آینده‌ای نزدیک و برروی پلتفرم‌های مختلفی در دسترس قرار گیرد. همچنین امروز ویدئویی از این اثر عرضه شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

استودیوی اسپرای فاکس که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Cozy Grove را به عهده دارد، امروز اعلام کرد که این عنوان اواسط سال 2021 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. بدیهی است که به دلیل ناتمام بودن مراحل توسعه، هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده باشیم.

Cozy Grove از سری عناوین ماجراجویی، اکشن و پازلی است که در آن باید گروهی از افراد قدرتمند را تشکیل داده و وارد جزیره‌ای عجیب و غریب شوید. شما باید به منظور انجام تحقیقات و کشف رمز و رازهای مختلف، همه جای این جزیره را به خوبی جست‌وجو کرده و به نکات جذابی پی ببرید. پس از کسب قدرت، رهبری کل جزیره را به دست خواهید گرفت و باید نظارت خوبی در کار همه‌ی افراد داشته باشید. همچنین حفظ منابع و استفاده‌ی به موقع از آن‌ها اهمیت فراوانی دارد. هر یک از جانداران ممکن است نیازهای مخصوص به خود را داشته باشند که باید به موقع برطرف شوند. بنابراین علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده می‌توانند از Cozy Grove نیز لذت ببرند.

شرکت اسپرای فاکس تا به حال دست به ساخت عناوین جذابی همچون Triple Town، Road Not Taken و Alphabear زده است و بسیاری از بازی‌بازان نیز این تیم را به خوبی می‌شناسند. حال اثر جدید آن‌ها در مقایسه با دیگر بازی‌ها با تفاوت‌های گسترده‌ای همراه شده است.

از ویژگی‌های برجسته‌ی بازی Cozy Grove باید به جهان چشم‌نواز، تنوع در کاراکترها و امکان انجام فعالیت‌های گوناگونی اشاره داشت. جالب است بدانید که بیش از 40 ساعت محتوا در این عنوان به چشم می‌خورد تا طرفداران را حسابی سرگرم کند. پیش‌بینی می‌شود که در روزهای پیش رو اطلاعات بیشتری از آن به دست بازی‌بازان برسد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نخستین تریلر مربوط به این اثر نیز در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید