گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Olija مشخص شد

۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
بازی Olija

شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) که در گذشته از انتشار بازی Olija خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن را تعیین کرد و باید دید که با چه واکنشی از سوی بازی‌بازان مواجه خواهد شد. همچنین ویدئوی تازه‌ای از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

بازی Olija قرار است در تاریخ 9 بهمن 1399 (28 ژانویه 2021 میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. گفتنی است که دو استودیوی اسکلتن کرو (Skeleton Crew) و دیوالور دیجیتال به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارند. چندی پیش هم اطلاعات و تریلری از این اثر به دست طرفداران رسید که برای مشاهده‌ی آن‌ها می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

آثار دو بعدی همواره نزد بازی‌بازان زیادی از محبوبیت فراوانی برخوردار هستند و نباید نقششان در سرگرم شدن آن‌ها را نادیده گرفت. حال یکی از این بازی‌ها Olija نام دارد که پیش‌بینی می‌شود مورد استقبال افراد علاقه‌مند قرار گیرد. تیم سازنده سعی داشته است تا برای ساخت این عنوان از بازی‌های قدیمی و کلاسیک زیادی الهام بگیرد. به همین دلیل است که پس از گذشت چند دقیقه از تجربه‌ی این عنوان، ممکن است خاطرات بازی‌بازان زنده شود.

بازی Olija داستان مردی قدرتمند و کنجکاو را روایت می‌کند که به طور ناخواسته وارد کشوری خیالی شده و در آن جا اسیر می‌شود. البته او در این ماجراجویی تنها نیست و گروهی از افراد بامزه نیز به چشم می‌خورند تا وی را همراهی کنند. حال او و افرادش سعی دارند تا هر طور شده از این مخمصه نجات یابند. برای این منظور، آن‌ها ابتدا باید با دشمنان زیادی مبارزه داشته تا راه خود را هموار سازند. سلاح‌ها و آیتم‌های بی‌شماری نیز بازی‌بازان را کمک خواهند کرد. به طور کلی، تنوع در تجهیزات این اثر دیده می‌شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

به نقل از سازندگان، آگاه شدیم که آن‌ها تلاش فراوانی برای ارائه‌ی یک داستان گیرا داشته‌اند. جهان بازی نیز با وجود ساده بودن، فانتزی و چشم‌نواز است. از دیگر ویژگی‌های موجود در بازی Olija باید به رمز ورازهای گوناگون، موانع و معماها برای جذاب‌تر شدن، کلاه‌های جادویی برای استفاده و موسیقی‌های دلنشین اشاره داشت. همچنین قادر هستید تا مردم را از بند اسارت نجات داده و امتیازاتی را از آن خود کنید.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی تازه‌ای از بازی Olija نیز در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید