گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسانی 12 بازی Dragon Ball Xenoverse 2 به زودی عرضه خواهد شد

۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
بازی Dragon Ball Xenoverse 2

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز اطلاعات خوبی را از تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Dragon Ball Xenoverse 2 در دسترس قرار داد که طرفداران را به وجد خواهد آورد. ظاهرا قرار است شخصیت دیگری به این عنوان اضافه شود که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Dragon Ball آشنایی داشته و نسخه‌های آن را بر روی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. یکی از محبوب‌ترین این نسخه‌ها Dragon Ball Xenoverse 2 نام دارد که ابتدا در گذشته به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ رسید و استقبال خوب افراد را هم در پی داشت. تیم سازنده مانند دیگر نسخه‌ها، هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی را برای این بازی در دسترس قرار می‌دهد تا پشتیبانی خوب خود را نشان دهد. چندی پیش هم به‌روزرسانی 11 این عنوان عرضه شد که برای مشاهده‌ی خصوصیات آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

سبک بازی Dragon Ball Xenoverse 2 به صورت مبارزه‌ای است و کاراکترهای گوناگونی هم در آن یافت می‌شود. مانند سایر عناوین به این سبک، در این بازی نیز باید به انتخاب کاراکتر دلخواه خود پرداخته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه داشته باشید. هر یک از این افراد از داستان، ظاهر، فنون و سلاح‌های مخصوص به خود برخوردار هستند و انتخاب آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت.

به نقل از شرکت بندای نامکو، آگاه شدیم که به‌روزرسانی 12 بازی Dragon Ball Xenoverse 2 بهار سال 2021 و در تاریخی نامشخص منتشر خواهد شد. این به‌روزرسانی کاراکتری به نام Pikkon را به بازی اضافه خواهد کرد که قابل انتخاب هم خواهد بود. ضمنا لباس‌هایی برای Janemba و Bardock در نظر گرفته شده است تا تجربه‌ی بازی جذاب‌تر و بهتر از قبل باشد. پس اگر از دوست داران این بازی هستید، دریافت به‌روزرسانی گفته شده برایتان الزامی خواهد بود.

همچنین معرفی این به‌روزرسانی قرار است در روزهای آینده تکمیل شود و شاهد جزئیات بیشتر از Pikkon به همراه تصاویر و تریلری از وی باشیم. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید