گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی غربی بازی Disgaea RPG سال آینده منتشر خواهد شد

۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
بازی Disgaea RPG

استودیوی سازنده‌ی بازی Disgaea RPG امروز اطلاعاتی را در مورد عرضه‌ی نسخه‌ی غربی آن بر روی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد که خبر خوبی برای عده‌ای از بازی‌بازان خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی در این خصوص باشید.

نسخه‌ی غربی بازی Disgaea RPG قرار است بهار سال 2021 میلادی به دست دارندگان گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل اندروید و iOS برسد. البته ابتدا نسخه‌ی بتای آن در ماه ژانویه و در کشورهایی همچون کانادا، برزیل، استرالیا و فیلیپین عرضه می‌شود و بازی‌بازان پس از آن قادر به تجربه‌ی سخه‌ی اصلی خواهند بود. گفتنی است که دو استودیوی فرواردورکس (ForwardWorks) و نیپون آیچی (Nippon Ichi) به صورت مشترک وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده داشته‌اند. شرکت بولترند گیمز (Boltrend Games) نیز عرضه‌ی نسخه‌ی غربی آن را به عهده خواهد داشت.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Disgaea برروی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است و اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. یکی از این نسخه‌ها Disgaea RPG نام دارد که با سبک متفاوت نسبت به گذشته، در دسترس قرار گرفت و تیم سازنده به خوبی نسبت به پیاده‌سازی ایده‌هایشان اقدام کردند. با توجه به نام بازی و سبک نقش‌آفرینی آن، می‌توانید شخصیت‌های دلخواه خود را به وجود آورده و هر زمان که بخواهید، ظاهر و توانایی‌هایشان را تغییر دهید.

یکی از دلایل استقبال خوب بازی‌بازان این است که تیم سازنده از قهرمانان نسخه‌های قبلی در این بازی بهره برده تا به جذابیت‌های آن اضافه کند. اصلی‌ترین هدف شما در این عنوان، از بین بردن دشمنان و زشتی‌ها و تبدیل شدن به یک ستاره‌ی واقعی است. جهان این بازی در نقطه‌ای عمیق‌تر از اقیانوس‌ها جریان دارد و تاریکی در آن موج می‌زند. همین موضوع باعث شده است که با دنیایی رازآلود و هیجان انگیز سر و کار داشته باشیم.

قهرمانان که در وهله‌ی اول مخالفت‌هایی با هم دارند، در ادامه با هم متحد می‌شوند تا بتوانند دشمنان سرسخت خود را شکست دهند. شما نیز علاوه‌بر ساخت کاراکتر دلخواه، قادر هستید تا گروهی از افراد مختلف را تشکیل داده و در جریان بازی از آن‌ها استفاده کنید. به جز بخش داستانی، حالت‌های دیگری هم در بازی Disgaea RPG وجود دارند تا شما را ساعت‌ها سرگرم کنند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این عناوین هستید، بازی ذکر شده انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

بازی Disgaea RPG ابتدا در سال 2019 در کشور ژاپن منتشر شده بود. حال در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون نسخه‌ی غربی، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید