پوسته‌ی نینجا به بازی Fall Guys افزوده خواهد شد

۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
Fall Guys Ninja Skin

استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) خبر افزوده شدن پوسته‌ی استریمر مشهور یعنی تایلر “نینجا” بلوینز (Tyler “Ninja” Blevins) را به بازی Fall Guys: Ultimate Knockout منتشر نمود.

چندی پیش و در جریان رویداد The Game Awards 2020، استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به عنوان ناشر و استودیوی مدیاتونیک به عنوان توسعه‌دهنده، از تاریخ انتشار فصل سوم بازی پرطرفدار Fall Guys: Ultimate Knockout رونمایی کردند. همانطور که مطلع هستید، فصل سوم این بازی که هم‌اکنون مدت زمانی حدود یک هفته از انتشار آن می‌گذرد، شامل هفت مرحله‌ی جدید با تم زمستان و آیتم‌ها متنوعی است که بازی‌بازان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. از طرفی دیگر، در کنار افزوده شدن چنین مواردی به بازی، استودیوی مدیاتونیک نگاه ویژه‌ای به افزودن پوسته‌های شخصیت‌های نام‌آشنای صنعت بازی‌های ویدیویی به بازی Fall Guys: Ultimate Knockout دارد. از همین رو، مدتی پیش شاهد افزوده شدن پوسته‌ی شخصیت اصلی مجموعه‌ی DOOM به این بازی بودیم و هم‌اکنون نیز نوبت به پوسته‌ی استریمر مشهور یعنی نینجا رسیده است.

البته، قابلیت‌های شخصی‌سازی فعلی بازی مذکور، هم‌اکنون اجازه‌ی طراحی شخصیتی مشابه به این استریمر را به بازی‌بازان می‌دهد، اما به‌هرحال استودیوی مدیاتونیک در جدیدترین اقدام خود تصمیم گرفته است تا پوسته‌ی اختصاصی نینجا را به بازی Fall Guys: Ultimate Knockout بیفزاید. لازم به ذکر است که این پوسته از فردا در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به این عنوان قرار خواهد گرفت، اما مدت زمان تعیین شده برای حضور این پوسته در فروشگاه بازی و یا قیمت آن هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout، هم‌اکنون در دسترس کنسول پلی‌استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید