تریلر و تصاویر جدیدی از بازی I Am Jesus Christ منتشر شد

۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
I Am Jesus Christ

به‌تازگی سازندگان عنوان I Am Jesus Christ، تصاویر و تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده‌اند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

سال گذشته استودیوی SimulaM با انتشار تریلری، از یک بازی متفاوت و منحصر به ‌فرد تحت عنوان I Am Jesus Christ رونمایی کرد. این عنوان از روی بخش عهد جدید کتاب انجیل مسیحیان ساخته شده است. در این اثر، بازی‌بازان در نقش عیسی مسیح به مناطق مختلف سفر می‌کنند و معجزات گوناگونی را که در عهد جدید در مورد او آورده شده است، به اجرا درمی‌آورند.

استودیوی سازنده‌ی I Am Jesus Christ اخیراً تریلر جدیدی از این بازی را با مضمون کریسمس به اشتراک گذاشته است. علاوه بر این، تصاویر جدیدی از بازی مذکور نیز منتشر شده‌اند. این بازی در شهرهایی مانند اورشلیم و منطقه‌ی جلیل جریان دارد.

تاکنون بازی‌های مختلفی با حال و هوای مذهبی در صنعت بازی‌سازی وجود داشته‌اند. اما عناوین مشهورتر در مورد مسیحیت معمولاً با زبان کنایه برخورد می‌کنند. به عنوان مثال، می‌توان به صحنه‌ی ازدواج در بازی Days Gone اشاره کرد. همچنین برخی از بازی‌ها مانند سری Shin Megami Tensei، تصویری منفی‌تری از این مذهب را نشان می‌دهند. از زمان انتشار تریلر معرفی I Am Jesus Christ در سال 2019، بازی‌بازان واکنش مثبتی را به این بازی نشان دادند. حال باید منتظر ماند و دید تا این بازی چگونه می‌تواند خود را نشان دهد.

بازی I Am Jesus Christ در سال 2021 برای رایانه‌های شخصی (استیم) عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر و تصاویر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

دانلود تریلر با کیفیت 480P | دانلود تریلر با کیفیت 720P | دانلود تریلر با کیفیت 1080P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید