مسابقه یلدایی با جایزه دلاری

30 آذر 1399 - 13:26
gigabyte yalda

به مناسبت شب یلدا، «کوین‌نیک مارکت» با همکاری «دفتر گیگابایت ایران» یک مسابقه بزرگ اینستاگرامی با جایزه ۱۰۰ دلار ی و موس گیمینگ برگزار می‌کنند. این مسابقه از ۲۹ آذر تا پایان روز ۵ دی در پیج اینستاگرام کوین‌نیک انجام می‌شود و سوال آن درباره‌ی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال است.

یلدای امسال با یلدای سال‌های قبل متفاوت است، اما هیچ چیزی از شور و شوق آن کم نخواهد کرد. امسال هم کوین‌نیک مارکت و گیگیابایت ایران قصد دارند در بلندترین شب سال، با مسابقه اینستاگرامی، یک دورهمی مجازی راه بیاندازند تا کنار هم یلدا را جشن بگیریم.

برای شرکت در این مسابقه کافی‌ست پیج اینستاگرام کوین‌نیک (@coinnik) و گیگابایت ایران (@AORUS_Persian) را فالو کنید. کوین‌نیک مارکت یک صرافی بدون واسطه ارز دیجیتال است که با امنیت بالا، پشتیبانی ۲۴ ساعته و تراکنش‌های بدون کارمزد خود، توانسته نظر فعالان این حوزه را جلب کند و تبدیل به برندی خوشنام و مورد اطمینان شود. گیگابایت از ابتدا با هدف تولید سخت‌افزارهای کامپیتوری باکیفیت به میدان آمد و حالا در کشور ما، این شرکت را با مادربردهای قوی و پیشرفته‌اش می‌شناسند. البته گیگابایت سایر تجهیزات کامپیوتری را هم تولید می‌کند.

بعد از فالو هر ۲ پیج اینستاگرام کوین‌نیک مارکت و گیگابایت، جواب سوال را در قسمت کامنت‌ پیج کوین‌نیک بنویسید و حداقل ۳ نفر از دوستان‌تان را زیر پست منشن کنید. قرعه‌کشی تنها بین افرادی انجام می‌شود که به سوال مسابقه جواب درست داده‌اند و قوانین آن را رعایت کرده‌اند.

اسوال مسابقه این است: «کارت گرافیک‌‌های کدام شرکت، کارایی بهینه‌تری (با نسیت کارایی به قیمت) برای استخراج ارز دیجیتال دارند؟» شما باید از بین گزینه‌های Nvidia، AMD یا هر دو گزینه، یکی را انتخاب کنید. از بین افرادی که جواب درست را نوشته‌اند، به یک نفر اعتبار ۵۰ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت، یک نفر موس گیمینگ AORUS M3  گیگابایت  و به ۱۰ نفر اعتبار ۵ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت به قید قرعه اهدا می‌شود.

 

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید