به‌روزرسانی 1.20 بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris منتشر شد

۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
Sword Art Online: Alicization Lycoris

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) همان‌طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris را با ویژگی‌های فراوان در دسترس قرار داد. برای مشاهده‌ی جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر، ما را در ادامه همراهی کنید.

نخستین ویژگی به‌روزرسانی جدید بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris را باید یک بخش داستانی دیگر تحت عنوان Ancient Apostles به حساب آورد. حال بازی‌بازان قادر هستند تا به انتخاب این بخش در منوی این اثر پرداخته و لحظات و مبارزات هیجان‌انگیزی را تجربه نمایند. البته آیتم‌ها و امکانات این قسمت چندان زیاد نیست و تیم سازنده قول داده است که در روزهای آینده آن را تکمیل خواهد کرد.

در بخش فوق قادر هستید تا هدایت دو شخصیت آشنا یعنی Kirito و Sinon را به دست بگیرید. اصلی‌ترین دشمن شما نیز باسی به نام Fatal Scythe بوده که سلاح‌ها و مهارت‌های مخصوص به خود را دارد. بدون شک مبارزه با این باس ساده نبوده و برای انجام این کار به مهارت‌های بی‌شماری نیاز خواهید داشت. البته پس از کشتن این کاراکتر و به پایان رساندن بخش گفته شده، پاداش‌ها و امتیازات مناسبی را دریافت می‌کنید که نباید نادیده گرفته شوند.

متاسفانه بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris در زمان انتشار خود باگ‌ها و نواقص زیادی داشت. از همین رو، تیم سازنده رفته رفته در حال برطرف کردن آن‌ها است و می‌توان گفت که پشتیبانی خوبی در این خصوص دارد. حال باگ‌های گزارش‌ شده‌ی فراوانی از بخش‌های آنلاین و چندنفره و به خصوص مبارزات موجود در آن‌ها برطرف شده‌اند تا هواداران بتوانند با خیال راحت‌تری پیشروی داشته باشند.

Sword Art Online: Alicization Lycoris از سری عناوین جالب در سبک مبارزه‌ای است. مانند دیگر آثار هم سبک، در این بازی نیز باید هدایت شخصیت‌های گوناگونی را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه داشته باشید. این بازی از حالت‌های زیادی هم برخوردار است تا بازی‌بازان با تجربه‌ی هر کدام ساعت‌ها سرگرم شوند. در مراسم TGS 2020 نیز اطلاعاتی از به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی پیش رو برای این عنوان در دسترس قرار گرفت که از طریق این نشانی می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. اگر هنوز هم با این اثر آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم نقد و بررسی آن به قلم حسین غزالی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید