رویداد کریسمس بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery برگزار می شود

۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
رویداد کریسمس Harry Potter: Hogwarts Mystery

در حالی که همه‌ی نگاه‌ها به بازی نقش آفرینی Hogwarts Legacy دوخته شده است تا وارد دنیای جادویی سری هری پاتر بشوند، اما باز هم شاهد انتشار محتواهای مختلفی برای عنوان  Harry Potter: Hogwarts Mystery هستیم.

در قالب جدیدترین رویداد مربوط به این بازی که از دو روز پیش آغاز شده، توسعه دهنده‌ی این عنوان جم سیتی (Jam City) رویدادی به مدت هشت روز، برای جشن کریسمس در بازی برگزار می‌کند. رویدادهایی که در داخل بازی و همچنین در شبکه‌های اجتماعی جریان خواهد داشت. از تاریخ 28 آذر الی 5 دی ماه 1399 (18 الی 25 دسامبر)، بازی‌بازان عنوان Harry Potter: Hogwarts Mystery می‌توانند از رویداد شمارش معکوس کریسمس لذت ببرند.

این موارد شامل هدایایی به کاربران در شبکه‌های اجتماعی است. جوایز رویداد شمارش معکوس کریسمس بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery شامل ژاکت، سکه و انرژی در بازی است که همه‌ی آن‌ها برای سایر رویدادهای ویژه در طول هفته مفید خواهند بود. مخاطبان بازی می‌توانند با شرکت در چالش‌های Quidditch ،House Pride و Dueling که در جریان رویداد شمارش معکوس کریسمس برگزار می‌شود، انرژی خود را به‌ خوبی استفاده کنند. طرفداران بازی پس از تجربه‌ی این رویداد، کلیت و روش کار آن را بهتر درک خواهند کرد.

رویداد شمارش کریسمس Harry Potter: Hogwarts Mystery

از تاریخ 28 آذر الی 5 دی ماه 1399 (18 دسامبر الی 25 دسامبر)، بازی‌بازان Harry Potter: Hogwarts Mystery می‌توانند از رویداد شمارش معکوس کریسمس لذت ببرند.

کسانی که محتوای قابل توجه بیشتری می‌خواهند، می‌توانند به جستجوی بیشتری بپردازند که در جریان رویداد شمارش معکوس کریسمس بازی نیز اجرا می‌شود. این جستجو فقط به بازی‌بازانی محدود می‌شود که حداقل 3 سال تحصیلی را در بازی پشت سر بگذارند. در طول این رویداد، چارلی ویزلی به شدت زخمی می‌شود و برای بازپرداخت بدهی به کمک بازی‌باز نیاز دارد. علاوه بر چارلی‌، بازی‌بازان می‌توانند از شخصیت‌هایی مانند پروفسور اسنیپ و هاگرید نیز کمک بگیرند.

بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery هم‌اکنون برای سیستم ‌عامل‌های اندروید و iOS گوشی‌های هوشمند در دسترس است. در صورتی که نقد و بررسی این عنوان توسط وب‌سایت گیمفا را تاکنون نخوانده‌اید، می‌توانید از اینجا آن را مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید