گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Cyberpunk 2077 برای نخستین بار تخفیف خورد

۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
بازی Cyberpunk 2077

عنوان Cyberpunk 2077 پس از مدت‌ها انتظار هواداران به صورت رسمی منتشر شد و به جز نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی آن که مشکلات کمتری به مانند باگ‌های عجیب و نقص‌های گوناگون دارد، نسخه‌ی کنسولی این بازی به خصوص بر روی کنسول‌های پایه یک فاجعه‌ی کامل فنی بوده و اعتراض بسیاری از کاربران را برانگیخته است. نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان Cyberpunk 2077 از مشکلات متعددی به مانند افت فریم‌های زیاد، بارگذاری کند بافت‌ها، باگ‌ها و مشکلات فنی بسیار زیاد و کیفیت بصری نه چندان جالب رنج می‌برد.

مجموع این مشکلات، علاوه بر سقوط یک‌ سوم از سهام شرکت سازنده، باعث پس فرستادن نسخه‌های متعدد بازی Cyberpunk 2077 به سمت فروشگاه‌ها شد و حتی شرکت سونی در اقدامی عجیب نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 این عنوان را به صورت کامل از فروشگاه خود حذف کرد و اعلام نمود که عموم خریداران می‌توانند بازی را پس فرستاده و هزینه‌ی آن را دریافت کنند. حال پس از گذشت این اتفاقات به نظر می‌رسد که تنها در کمتر از یک ماه از زمان عرضه، شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) قصد دارد بازی Cyberpunk 2077 را با تخفیف به فروش رساند.

به تازگی طبق اعلام شرکت سی‌دی پراجکت رد، مشخص شد که هر دو نسخه‌ی کنسولی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان بازی Cyberpunk 2077 قرار است با تخفیف 10 درصدی با برچسب قیمتی 49.99 دلار به فروش برسند. البته فروشگاه آمازون (Amazon) پیش از این، قیمت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را با قیمت کمتر از 50 دلار به فروش می‌رساند و حال شاهد آن هستیم نسخه‌های کنسولی نیز به همین برچسب قیمتی رسیده‌اند. در واقع این نخستین تخفیف بزرگ بازی Cyberpunk 2077 به شمار می‌آید.

عنوان Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. نسخه‌ی مخصوص کنسول‌های نسل نهمی این اثر نیز قرار است در تاریخ دیگری از سال 2021 میلادی منتشر شود. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را در این نشانی مشاهده نمایید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید