Ghost Of Tsushima: Legends محتویات مرتبط با عناوین انحصاری شرکت سونی دریافت می‌کند

۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
Ghost Of Tsushima

در حالی که امسال تمرکز زیاد کارشناسان صنعت بازی‌های ویدئویی و بازی‌بازان بر روی انتشار و مقایسه‌ی کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس بود، بازی‌های بی‌نظیر و فوق‌العاده‌ای هم در آخرین سال نسل هشتم منتشر شدند که بدون شک یکی از بهترین‌های آن‌ها عنوان Ghost of Tsushima اثر استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) بود. این بازی در نهایت موفق شد موفقیت‌ بزرگی برای سازنده و شرکت سونی رقم زند و حتی به عنوان برترین بازی سال از دیدگاه مخاطبین انتخاب شد. چندی پس از عرضه‌ی بازی بود که استودیوی ساکر پانچ در اقدامی غافلگیرکننده، به معرفی بخش چند نفره‌ی بازی Ghost of Tsushima تحت عنوان Legends پرداخت. حال این استودیو در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر اعلام کرد که محتویات جدیدی برای این بخش چند نفره و رایگان منتشر خواهد شد که در طراحی آن‌ها از سایر بازی‌های انحصاری شرکت سونی الهام گرفته شده است.

طبق اعلام استودیوی ساکر پانچ، بازی‌بازان می‌توانند هم‌اکنون به مدت محدود در ماموریت‌ها و چالش‌های بخش Ghost Of Tsushima: Legends شرکت کنند و لباس‌های منحصر به فرد و چشم‌نوازی که در طراحی آن‌ها از بازی‌های بزرگی همچون God of War ،Horizon: Zero Dawn ،Bloodborne و Shadow of the Colossus استفاده شده است را به دست آورند. همانطور که در تصاویر می‌توانید ببینید، این لباس‌های جالب و زیبا هر کدام دارای طراحی‌هایی هستند که برای هواداران بازی‌های یاد شده کاملا آشنا خواهند بود و بدون شک از به دست آوردن آن‌ها هیجان‌زده خواهند شد.

عنوان Ghost of Tsushima هم‌اکنون به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن 4 موجود است و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 آن را به همراه بهبودهای فنی و گرافیکی تجربه نمایند. شما می‌توانید نقد و بررسی ویدئویی این اثر را از طریق این نشانی مشاهده نمایید. در پایان قادر خواهید بود به تماشای تصاویر جدیدترین محتویات بخش Legends بازی Ghost of Tsushima بپردازید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید