گیفت کارت
گیفت کارت

بخش چند نفره بازی Call of Duty Black Ops Cold War برای مدت محدودی رایگان شد

۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵
رایگان شدن بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

سری Call of Duty امسال با عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War در دو نسل مختلف کنسول‌ها سر و صدا به پا کرد. باز هم مثل سال‌های گذشته، امسال نیز شاهد حضور نسخه‌ی جدیدی از این سری در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌ها هستیم. مانند نسخه‌ی قبلی این مجموعه، یعنی عنوان Modern Warfare 2019، بخش چند نفره‌ی بازی نیز مبتنی بر فصل بندی‌ است.

یکی از قابل توجه‌ترین اتفاقات مربوط به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، رایگان شدن آن برای مدت زمان محدودی است. همان‌طور که در توییتر رسمی این بازی اعلام شد، می‌توانید بخش چند نفره‌ی بازی را تا شب کریسمس به‌صورت رایگان امتحان کنید. این عنوان از تاریخ 27 آذر الی 1 دی 1399 (17 الی 21 دسامبر 2020) برای تجربه‌ی رایگان در بخش‌های Team Deathmatch ،Domination ،2v2 Gunfight ،Raid the Mall Playlist و Nuketown Holiday 24/7 Playlist در دسترس قرار دارد.

این عنوان از تاریخ 27 آذر الی 1 دی 1399 (17 الی 21 دسامبر 2020) برای تجربه‌ی رایگان در بخش‌های Team Deathmatch ،Domination ،2v2 Gunfight ،Raid the Mall Playlist و Nuketown Holiday 24/7 Playlist در دسترس قرار دارد.

در اتفاقی جالب قابلیت Split-Screen نیز به این بازی افزوده شده است. در صورتی که در جریان جزئیات این خبر نیستید، شرح کامل آن را از اینجا می‌توانید بخوانید. همچنین با موفقیت بسیار خوب این بازی در زمینه‌ی فروش، شاهد ثبت رکوردی جالب از سری Call of Duty به مدت 13 سال متوالی هستیم. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را در وب سایت گیمفا از اینجا بخوانید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید