فرآیند توسعه‌ی بازی Overwatch 2 هنوز “جای بسیاری برای پیشرفت” دارد

۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

از وقتی که استودیوی بلیزارد (Blizzard) از بازی Overwatch 2 رونمایی کرد، مدت زمان زیادی گذشته و سازندگان هم پیش از این اعلام کرده بودند که تا زمان عرضه‌ی این دنباله، وقت بسیاری مانده است؛ به‌ویژه با توجه به اینکه نسخه‌ی اول همچنان جامعه‌ی کاربری فعالی دارد. بعلاوه، استودیو همچنان با به‌روزرسان‌های مرتب از آن پشتیبانی می‌کند. اخیرا کارگردان بازی Overwatch 2 و نائب رییس بلیزارد اطلاعات جدیدی از فرآیند توسعه‌ی این بازی منتشر کرده است. همراه گیمفا باشید.

استودیوی بلیزارد پیش از این اعلام کرده بود که در مراسم BlizzConline ، اطلاعات جدیدی را از بازی Overwatch 2 منتشر خواهد کرد. اما پیش از آن، آقای جف کاپلان (Jeff Kaplan) جزییات اندکی را با ما به اشتراک گذاشت. وی اعلام کرد که بلیزارد مدت زمان زیادی را در سکوت خبری گذرانده است. سکوتی که تا انتشار اخبار جدید در اوایل سال 2021 ادامه خواهد یافت. او همچنین به شفاف‌سازی پیرامون وضعیت فعلی فرآیند توسعه پرداخت و “جای بسیاری برای پیشرفت” قائل دانست:

نمی‌توانم صبر کنم تا بیشتر درباره‌ی Overwatch 2 با شما صحبت کنم و [چیزهای] بیشتر از Overwatch 2 را به شما نشان دهم. می‌دانیم که مدت زمانی طولانی گذشته است. ما مدت بسیاری ساکت بوده‌ایم.

هنوز جای بسیاری برای پیشرفت داریم، فقط برای اینکه انتظارات شما را برآورده کنیم. سخت مشغول کار هستیم و می‌خواهیم که این بازی برای شما عالی باشد؛ هم نسخه‌ی فعلی و هم نسخه‌ی دنباله.

بازی Overwatch 2 هم‌اکنون فرآیند توسعه‌ی خود برای عرضه بر روی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ را طی می‌کند. احتمالا این عنوان برروی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری اکس/اس هم عرضه خواهد شد. این بازی دارای یک بخش داستانی با حالت PvE و تعداد زیادی نقشه‌ی بزرگ خواهد بود.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید