تعداد بازی‌ بازان ‌Fallout 76 در سال 2020 افزایش چشمگیری داشته است

اگر جزو آن دسته از افرادی باشید که بازی Fallout 76 را در روزهای ابتدایی زمان عرضه‌ی آن تجربه کرده باشید، احتمالا به یاد دارید که بازی در اوایل زمان عرضه یک عنوان ناامیدکننده بود. این بازی حتی در حد استانداردهای بتسدا (Bethesda) نیز در وضعیت فنی فوق‌العاده ضعیفی به بازار عرضه شد.

مشکلات و آشفتگی‌های بسیاری در رابطه با بازی Fallout 76 و موارد دیگر پیرامون آن وجود داشت؛ تا حدی که اوضاع در برخی موارد خنده‌دار به نظر می‌رسید. گفته می‌شود که مشکلات مربوط به بازی Fallout 76 موجب شده است تا بتسدا بفهمد که طرفداران از عناوین آن‌ها چه می‌خواهند. به نظر می‌‌رسد که تعهد توسعه‌دهندگان برای بهبود آن نتیجه داده است.

بتسدا با انتشار پستی تحت عنوان Fallout 76: Year Two at Review، جزئیات مربوط به افزایش تعداد بازی‌بازان این عنوان را بیان کرد. آن‌ها با اشاره به مواردی مانند پشتیبانی مداوم و گسترش‌هایی که منتشر شد، اظهار داشتند که شاهد افزایش چشمگیر بازی‌بازان جدید و قدیمی این مجموعه هستیم. علاوه بر این، آن‌ها آمارهای بسیاری از فعالیت‌های مختلف در بازی منتشر کردند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به تعداد بمب‌های هسته‌ای پرتاب شده اشاره کرد.

بتسدا به پشتیبانی و گسترش Fallout 76 ادامه خواهد داد و همچنین امیدوار است که در سال 2021 نیز بتواند موج بازگشتی دیگر به همین نوع را شاهد باشد. این بازی هم اکنون برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و همچنین بر روی سرویس Xbox Game Pass موجود است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید