گیفت کارت
گیفت کارت

به روزرسان زمستانی بازی Star Renegades منتشر شد

۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

به روزرسان زمستانی بازی Star Renegades اخیرا به صورت رایگان در دسترس کاربران و هواداران این بازی نقش‌آفرینی نوبتی قرار گرفته و محتوای جدیدی از جمله دو Behemoth را به این عنوان اضافه کرده است.

بازی Star Renegades در ماه سپتامبر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و ماه گذشته نیز در دسترس کاربران کنسول‌های نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان قرار گرفت. این بازی نقش‌آفرینی محیط‌هایی بسیار زیبا را برای اکتشاف در اختیار کاربران قرار می‌دهد و توانست نمرات بسیار خوبی را نیز از سوی منتقدین کسب کند. اگرچه این عنوان در حال حاضر چالش‌های مختلفی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد، ولی تیم سازنده اخیرا یک به‌روزرسان جدید را به صورت رایگان در اختیار هواداران قرار داده است.

به روزرسان زمستانی بازی Star Renegades محتوای مختلفی از جمله یک سیاره‌ی جدید با چالش‌هایی دشوارتر از گذشته، چندین دشمن و دو Behemoth جدید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به روزرسان زمستانی بازی Star Renegades منتشر شد

به گفته‌ی تیم سازنده، این سیاره‌ی جدید و برفی که Prycon نام دارد، «بسیار خطرناک بوده و مناسب افراد ضعیف نیست». برروی این سیاره، بازی‌بازان با سه گونه‌ی جدید از دشمنان روبه‌رو خواهند شد. این سه دشمن جدید شامل Tempest، Shivver و Ogre می‌شوند. Tempest توانایی کنترل جو سیاره برای کمک به هم‌تیمی‌های خود را دارد. Shivver یک قاتل بی‌رحم بوده و در نهایت تیم سازنده در توصیف Ogre به عنوان «یکی از سرسخت‌ترین دشمنان خلق شده» یاد کرده است.

بازی Star Renegades در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید به روزرسان زمستانی بازی Star Renegades را به صورت رایگان دریافت کرده و از تجربه‌ی محتوای جدید لذت ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید