Super Baby 2 مبارز جدید بازی Dragon Ball FighterZ خواهد بود

۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

در آخرین نسخه‌ی منتشر شده‌ از مجله‌ی هفتگی Jump، به این نکته اشاره شده است که به زودی یک FighterZ Pass جدید برای بازی Dragon Ball FighterZ منتشر خواهد شد. اگرچه هنوز تعداد دقیق شخصیت‌های جدید حاضر در این بسته‌ی گسترش دهنده مشخص نشده، ولی حضور Super Baby 2 به عنوان مبارز جدید بازی Dragon Ball FighterZ در این بسته‌ی الحاقی رسما تایید شده است.

هواداران سری Dragon Ball شخصیت Super Baby 2 را به خاطر حضور در سری Dragon Ball GT و ایفای نقش به عنوان یکی از شخصیت‌های منفی داستان می‌شناسند. این شخصیت زمانی که از قدرت Super Saiyan خود استفاده می‌کند، شکل و ظاهرش به Super Baby Vegeta 2 یا به اختصار Super Baby 2 تبدیل می‌شود. در کنار داشتن توانایی جذب انرژی، این شخصیت می‌تواند از توانایی Revenge Death Ball نیز استفاده کند.

Super Baby 2، مبارز جدید بازی Dragon Ball FighterZ

در کنار رونمایی از شخصیت Super Baby 2 و بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی Dragon Ball FighterZ، تیم سازنده رسما از ارسال بیش از 6 میلیون نسخه از این بازی مبارزه‌ای به سراسر جهان خبر داده است. به مناسبت این موضوع، تیم سازنده قصد دارد چندین آواتار جدید و رنگ‌های متفاوت برای لباس Vegeta را در اختیار کاربران قرار دهد.

بازی Dragon Ball FighterZ در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. به گفته‌ی تیم سازنده اطلاعات بیشتر از مبارز جدید بازی Dragon Ball FighterZ به همراه تریلرها و گیم‌پلی آن در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید