نویسنده ارشد عنوان Control به تیم توسعه Fable جدید پیوست

۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) به‌تازگی نویسنده‌ی ارشد عنوان Control را برای کار برروی نسخه‌ی جدید Fable جذب کرده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت مایکروسافت چند ماه پیش و در جریان رویداد Xbox Game Showcase، با انتشار یک تریلر از نسخه‌ی جدید سری Fable رونمایی کرد. از آن زمان تا به حال، اطلاعات بسیار اندکی از این اثر منتشر شده‌اند. با این حال، اخیراً تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی، خانم آنا مگیل (Anna Megill)، نویسنده‌ی عنوان Control را جذب کرده است.

خانم آنا مگیل حدود 16 سال در صنعت بازی‌سازی فعالیت کرده است. وی در طول این سال‌ها در شرکت‌هایی مانند اسکوئر انیکس (Square Enix)، نینتندو، آرنانت (ArenaNet)، آرکین (Arkane) و رمدی (Remedy) کار کرده است و نویسندگی بازی Control، جزو آخرین فعالیت‌های وی محسوب می‌شود.

آنا مگیل با انتشار پیامی در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) را برای پیوستن به پلی‌گراند گیمز ترک می‌کند. وی وظیفه‌ی نویسندگی ارشد نسخه‌ی جدید Fable را برعهده خواهد داشت. برخی از توسعه‌دهندگان کهنه‌کار و مجرب نیز از استودیوهای راک‌استار (Rockstar)، راک‌استدی (Rocksteady) و گیرباکس (Gearbox) برای توسعه‌ی Fable جدید در پلی‌گراند گیمز حضور دارند.

نسخه‌ی جدید Fable در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

2
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید