در رویداد BlizzConline 2021 اطلاعات جدیدی از بازی Overwatch 2 ارائه خواهد شد

۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
Overwatch 2

به‌تازگی سازندگان Overwatch 2 اعلام کرده‌اند که در جریان رویداد BlizzConline 2021، اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی Overwatch 2 اولین بار در جریان رویداد BlizzCon 2019 معرفی شد. در این نسخه یک بخش داستانی Co-Op با حالت PvE اضافه شده است که حداکثر تا 4 بازی‌باز می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند. شخصیت‌هایی مانند Reinhardt, Tracer, Mei و Lucio در کنار دیگر شخصیت‌ها قابل بازی خواهند بود و هر یک دارای مهارت‌ها و قابلیت‌های مخصوص به خود هستند. همچنین در این نسخه شاهد معرفی قهرمانانی مانند Sojourn خواهیم بود.

در حالت PvP، بازی‌بازان می‌توانند شاهد نقشه‌های جدید و یک حالت تازه به نام Push باشند. در این حالت بازی‌بازان در قالب دو تیم بر سر اسکورت یک ربات مبارزه می‌کنند. افرادی که نسخه‌ی اول Overwatch را در اختیار داشته باشند، همه‌ی قهرمانان و نقشه‌های جدید را در Overwatch 2 دریافت خواهند کرد و آیتم‌های تزئینی نیز به نسخه‌ی دوم منتقل می‌شوند.

بازی Overwatch 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه دارد. این احتمال وجود دارد که در جریان رویداد BlizzConline 2021 نسخه‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس این بازی معرفی شود.

رویداد BlizzConline 2021 در تاریخ 1 اسفند 1399 (19 فوریه 2020) برگزار خواهد شد.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید