اخباری جدید از بازی Diablo 4 در مراسم BlizzCon منتشر خواهد شد

۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
Diablo 4

براساس اخبار منتشر شده، به نظر می‌رسد جدیدترین نسخه از سری محبوب و پرطرفدار Diablo در مراسم BlizzCon پیش رو حضور خواهد داشت و قرار است اخباری جدید از بازی Diablo 4 در این مراسم منتشر شود.

به نظر می‌رسد شرکت بلیزارد (Blizzard) قصد دارد اخبار جدید مربوط به بازی Diablo 4 را در آینده‌ی نزدیک در اختیار هواداران قرار دهد. براساس اطلاعات منتشر شده، مراسم BlizzCon امسال که به دلیل شیوع ویروس کرونا متفاوت‌تر از گذشته برگزار خواهد شد، میزبان اخباری جدید از بازی Diablo 4 باشد.

بازی Diablo 4 اولین بار به صورت رسمی و با نمایش یک گیم‌پلی در جریان مراسم BlizzCon سال 2019 میلادی معرفی شد. با این حال، از زمان معرفی بازی تقریبا هیچ اطلاعات جدید و یا نمایش تازه‌ای از گیم‌پلی آن منتشر نشده است. تیم سازنده‌ی بازی اخیرا با انتشار اخباری جدید از بازی Diablo 4 در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است که اطلاعات و جزییات بیشتر از این بازی در جریان مراسم BlizzCon امسال منتشر خواهد شد.

در مطلب منتشر شده، تیم سازنده اطلاعاتی از بخش‌های اصلی بازی Diablo 4 شامل درخت توانایی‌ها، کیفیت آیتم‌ها و بسیاری موارد دیگر را در اختیار هواداران قرار داده است. با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی تیم سازنده، به نظر می‌رسد جدیدترین نسخه از این سری نقش‌آفرینی محبوب مسیری متفاوت را از نسخه‌ی پیشین در پیش گرفته است.

انتشار اخباری جدید از بازی Diablo 4 در جریان مراسم BlizzCon

همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم، سازندگان بازی Diablo 4 اطلاعات بیشتر و کامل‌تری در خصوص این بازی را در مراسم BlizzCon ارائه خواهند کرد، ولی در حال حاضر مهم‌ترین تغییرات بازی که در مطلب منتشر شده به آن اشاره شده است، به دشوارتر شدن ایجاد تغییر در درخت توانایی‌ها مربوط می‌شود. علاوه بر این، تیم سازنده به این نکته نیز اشاره کرده است که برخلاف نسخه‌ی پیشین، تمامی Statهای درون بازی Diablo 4 از اهمیت بالایی برخوردار خواهند بود.

به نظر می‌رسد تیم سازنده مصمم است تا با اعمال تغییرات مختلف در گیم‌پلی بازی Diablo 4، تجربه‌ای متفاوت را به کاربران نسل جدید ارائه دهد. اگرچه تا به امروز اطلاعات مختلفی از این عنوان منتشر شده است، ولی هنوز جزییات مختلفی از بازی مانند کلاس‌های موجود، به صورت کامل فاش نشده‌اند. به هر حال امیدواریم شرکت بلیزارد، با دستانی پر به سراغ مراسم BlizzCon امسال آمده و بتواند طرفداران خود را راضی کند.

بازی Diablo 4 در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید