گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی در مورد محتویات آینده‌ی DOOM Eternal منتشر شد

۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

بالاخره سال 2020 هم رو به پایان قرار دارد و صنعت بازی‌های ویدئویی‌ هم از این قائده مستثنی نیست. برخی از توسعه‌دهندگان با انتشار محتویات جدید یا رویدادهای مرتبط با فصل زمستان و برخی دیگر با تشکر و قدردانی از هواداران خود قصد دارند به استقبال سال جدید بروند. استودیوی آید سافتور (Id Software) که در اوایل سال جاری میلادی موفق شد بازی اکشن و فوق‌العاده‌ی DOOM Eternal را عرضه کند، اخیرا در یک پیام محبت‌آمیز از جامعه‌ی هواداران خود و پشتیبانی بی‌نظیر آن‌ها از محصول این شرکت تشکر کرده و در کنار آن به تشریح برنامه‌های آینده‌ی خود برای بازی DOOM Eternal پرداخته است.

علاوه بر این موارد، آید سافتور در مورد برخی مشکلات و چالش‌های دورکاری ناشی از شیوع ویروس کرونا، ساخت و گسترش بسته الحاقی The Ancient Gods – Part 1 و برخی جزئیات در مورد پورت نینتندو سوییچ این بازی توسط استودیوی پنیک باتن (Panic Button) توضیحاتی ارائه داد.

استودیوی آید سافتور برای تشریح برنامه‌های آینده‌ی خود اظهار داشت که علاوه بر اقداماتی به مانند عرضه‌ی به‌روزرسان‌های نسل نهمی برای نسخه‌های کنسول پلی‌استیشن 5، اکس‌باکس سری اس و سری اکس و پشتیبانی و رفع مشکلات نسخه‌ی نینتندو سوییچ، افزودن محتویات جدید، حالت‌های اضافی و بهبودهای کلی برای بازی DOOM Eternal در راه هستند. طبق این اطلاعات، بخش مهیج و چند نفره‌ی BattleMode میزبان نقشه‌های جدید و رویدادهای محدود زمانی همراه با جوایزی خواهد شد. همچنین شیاطین و هیولاهای جدیدی به این حالت افزوده خواهند شد تا بازی‌بازان شاهد یک ساختار جدید و نوسازی شده در رقابت‌های این بخش باشند. حالت Invasion نیز به همراه بسته الحاقی بزرگ The Ancient Gods – Part 2 منتشر خواهد شد تا بازی‌بازان شاهد اوج داستان حماسی‌ای باشند که برای نخستین بار در بازی DOOM سال 2016 آغاز شد.

عنوان اکشن و تیراندازی DOOM Eternal در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا، کنسول‌های نینتندو سوییچ، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. اگر چه نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و اکس‌باکس سری اس و سری اکس هنوز در حال توسعه هستند اما کاربران این کنسول‌های نسل نهمی قادر خواهند بود از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل (Backwards Compatibility) به تجربه‌ی بازی DOOM Eternal بپردازند. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را از طریق این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید