گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش: بازی Resident Evil Village شامل یک بخش آنلاین خواهد شد

۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
بازی Resident Evil Village

در روزهای گذشته اتفاق ناخوشایندی برای شرکت کپ‌کام (Capcom) رخ داد و هکرها به اطلاعات آن‌ها پیرامون پروژه‌های آینده دست یافتند. یکی از قربانیان فاش شدن این اطلاعات بازی Resident Evil Village بود که یکی از عناوین مورد انتظار طرفداران سری Resident Evil به شمار می‌رود. ما هنوز تاریخ عرضه‌ی رسمی بازی را نمی‌دانیم اما خط داستانی آن در فضای مجازی فاش شده است. در کنار فاش شدن خط داستانی، اطلاعات دیگری نیز در دست قرار دارد.

صفحه‌‌ای با نام GamingLeaksAndRumors در ردیت (Reddit) متذکر شد که بر اساس اطلاعات فاش شده، بازی Resident Evil Village شامل حالت آنلاینی با نام Village Online خواهد شد. در این بخش شاهد شخصیت‌های مختلف سری، پوسته‌ها (Skins) و پک‌های Boost خواهیم بود، اگرچه هنوز کارایی هر یک از آن‌ها به طور واضح مشخص نیست. همچنین نکته‌ی مهم پیرامون اطلاعات فاش شده این است که بخش آنلاین Village ارتباط مستقیمی با عنوان Resident Evil Outrage خواهد داشت که بر اساس شایعه‌ها اسم رمزی برای Revelations 3 محسوب می‌شود.

اگر جزئیات منتشر شده دقیق باشند، به نظر می‌رسد که شرکت کپ‌کام قصد دارد رویکردی مشابه با اکتیویژن (Activision) پیش بگیرد چرا که آن‌ها هم در بازی‌های اخیر خود ارتباطاتی را به وجود آورده‌اند و Warzone با نسخه‌ی جدید Call of Duty مرتبط است. از طرفی شواهد نشان می‌دهند، نسخه‌‌های بعدی سری Call of Duty نیز Warzone را گسترش دهند و ما شاهد حضور ثابت آن باشیم.

همان‌طور که متذکر شدیم، تمامی اطلاعاتی که خواندید در سطح یک شایعه اعتبار دارند و از آن‌جایی که تاریخ انتشار بازی Resident Evil Village مشخص نیست، مطمئناََ فاصله‌ی زیادی تا اتمام توسعه‌ی پروژه زمان باقی مانده است، به همین دلیل احتمال تغییر در حالت‌ها و بخش‌های مختلف وجود دارد.

همچنین ما می‌دانیم که خط داستانی نیز به طور کامل و با جزئیات فاش شده است. با توجه به جزئیات، تصاویر و صحنه‌های سینمایی منتشر شده، می‌توان اسپویل بخش‌های مهم داستانی را قطعی دانست. بنابراین، کسانی که قصد تجربه‌ی بازی Resident Evil Village را در سال 2021 دارند باید از بحث پیرامون این عنوان در انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی اجتناب کنند.

بازی مورد انتظار Resident Evil Village در سال 2021 برای پلی‌استیشن 5، رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس سری اکس و سری اس عرضه خواهد شد. همچنین شایعه‌ها و گزارش‌هایی پیرامون نسخه‌ی نسل هشتمی اثر وجود دارد اما نمی‌توان آن‌ها را به طور قطعی تایید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید