شینجی میکامی از احتمال کارگردانی یک عنوان جدید می‌گوید

27 آذر 1399 - 11:00

بدون شک آقای شینجی میکامی (Shinji Mikami) شخصیت بزرگی در صنعت بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. وی با خلق فرنچایز Resident Evil تحول بزرگی را در سبک وحشت و بقا ایجاد کرد. وی در طول سال‌های اخیر از کارگردانی بازی‌ها فاصله گرفته و اغلب وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی عناوین را برعهده داشته است. این توسعه‌دهنده در مصاحبه‌ای از احتمال کارگردانی یک بازی جدید در آینده می‌گوید.

شینجی میکامی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت Variety اشاره کرد که اگر در آینده فرصتی پیش بیاید که از ابتدا تا پایان یک پروژه را کاملاً با دیدگاه خود بتواند بسازد،  آخرین اثری خواهد بود که به عنوان کارگردان در توسعه‌ی آن مشارکت خواهد کرد. وی در حال حاضر وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی بازی GhostWire: Tokyo را برعهده دارد.

وی در این خصوص گفت:

فکر می‌کنم اگر از ابتدا تا انتها فرصتی برای ساخت یک بازی داشته باشم که کاملاً مطابق دیدگاه من باشد، قطعاً آن آخرین پروژه‌ی بزرگ من به عنوان کارگردان خواهد بود. به عبارت دیگر، آخرین عنوانی است که من آن را کارگردانی خواهم کرد.

طبق گزارش Variety، بازی The Evil Within ابتدا با نام Noah شروع به کار کرد و کاملاً متفاوت از عنوان نهایی بود. میکامی اشاره می‌كند كه ممكن است فرصتی برای ساخت نسخه اصلی Noah به وجود آید تا بتواند آن را بر اساس دیدگاه خود بسازد. وی پیش‌تر اعلام کرده بود که بازی The Evil Within آخرین اثری خواهد بود که  کارگردانی آن ‌را برعهده می‌گیرد.

بازی The Evil Within

بازی The Evil Within

آقای میکامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به عنوان GhostWire: Tokyo اشاره کرد و توضیح داد که با وجود تهیه‌کنندگی، نقش وی در این بازی محدود خواهد بود. کنجی کیمورا (Kenji Kimura) وظیفه‌ی کارگردانی این بازی را برعهده دارد.

بازی GhostWire: Tokyo در سال 2021 میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به نظر شما آیا شینجی میکامی در آینده وظیفه‌ی کارگردانی یک عنوان بزرگ را برعهده خواهد گرفت؟ دوست دارید کارگردانی چه عنوانی را برعهده بگیرد؟ نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید