اعضای Xbox Insider می‌توانند بتای محدود Outriders را تجربه کنند

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
بتای Outriders

بازی Outriders یک عنوان تیراندازی چندنفره‌ی مبتنی بر غارت است که قرار بود با عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی، در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد. البته این اتفاق رخ نداد و این بازی تا اوایل سال آینده تاخیر خورد. اگرچه عرضه‌ی این بازی به تاخیر افتاده است، اما فرآیند توسعه‌ی آن همچنان در جریان است. و اگر یکی از بازی‌بازان اکس‌باکس هستید، احتمالا شانس تجربه‌ی بتای Outriders را به دست آورید. همراه گیمفا باشید.

اگر شما یکی از اعضای برنامه‌ی Xbox Insider هستید، پس حتما خواهید توانست تا بتای این بازی را تجربه کنید. بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت اخبار رسمی اکس‌باکس، احتمالا باید بتای بتای Outriders را از طریق اکس‌باکس سری اکس/اس یا اکس‎باکس وان تجربه کنید. وارد حساب کاربری خود شوید و اپلیکیشن Insider را باز کنید. به قسمت پیش‌نمایش‌ها (Previews) بروید. بازی Outriders را انتخاب کنید و سپس بتای این عنوان را نصب کنید.

توجه داشته باشید که بر اساس گزارشات، ظرفیت بتای Outriders است و پس از پرشدن تعداد ظرفیت، بتای آن ناپدید خواهد شد. بنابراین اگر قصد دارید تا بتای این عنوان را بازی کنید، بهتر است عجله کنید! اگر نتوانستید تا بتای Outriders را پیدا کنید، احتمالا دیر دست به کار شده‌اید و ظرفیت محدود آن پر شده است.

بازی Outriders در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ (2 فوریه 2021) برای اکثر پلتفرم‌های بزرگ عرضه خواهد شد.  اگر شما کنجکاو هستید که بدانید چطور باید در دنیای خشن این عنوان به بقا ادمه داد، بهتر است آخرین تریلر منتشرشده از آن را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید