عنوان Tales Of Arise در مراحل پایانی توسعه‌ی خود قرار دارد

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

تا پیش از این قرار بود عنوان اکشن و نقش‌آفرینی Tales of Arise به عنوان آخرین بازی شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) در سال جاری منتشر شود، اما به دلیل برخی مشکلات در زمان توسعه که بیشتر مربوط به شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا می‌شد، عرضه‌ی این بازی به سال بعد موکول شد. در حالی که اخبار و اطلاعات منتشر شده از این بازی تاکنون بسیار اندک بوده است، اما توسعه‌دهندگان سعی خود را داشته‌اند تا با خبرهایی هرچند اندک هواداران این بازی را در جریان روند توسعه قرار دهند.

در همین راستا به تازگی آقای یوسوکه تومی‌زاوا (Yusuke Tomizawa) تولید کننده‌ی بازی Tales of Arise در حساب کاربری رسمی خود اعلام کرد که روند توسعه‌ی این اثر به خوبی و روان پیش می‌رود و در حال حاضر مشکلی پیش روی تیم توسعه وجود ندارد. همچنین آقای تومی‌زاوا تایید کرد که بازی Tales of Arise در حال سپری کردن مراحل نهایی تولید خود قرار دارد و می‌تواند به خوبی تا زمان عرضه آماده شود.

پیش از این آقای تومی‌زاوا در آخرین شماره‌ی مجله‌ی هفتگی فامیتسو (Famitsu) اعلام کرده بود که بازی در حال وارد شدن به فاز نهایی تولید خود قرار دارد. وی اظهار داشت که تیم در حال حل مشکلات ناشی از ویروس کرونا قرار دارد اما وضعیت هرج و مرج ناشی از این همه‌گیری تا حد زیادی بهبود یافته است. با این که به صورت کامل مشخص نیست منظور این تهیه کننده از فاز نهایی تولید بازی چه بوده اما به نظر می‌رسد که Tales Of Arise روند ساخت و توسعه‌ی بسیار طولانی داشته باشد. آقای تومی‌زاوا در پایان به هواداران این بازی اطمینان خاطر داد که در سال بعد اطلاعات و نمایش‌های بسیار زیادی از این اثر منتشر خواهد شد.

عنوان Tales of Arise قرار است در سال 2021 میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. شما می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از این اثر را در این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید