گیفت کارت
گیفت کارت

سازندگان بازی Cyberpunk 2077 هنوز نمی‌دانند مشکلات زمان عرضه چه تاثیری در برنامه‌های آینده‌ی خواهد داشت

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
بازی Cyberpunk 2077

رئیس شرکت سی‌دی پراجکت (CD Projekt)، آقای آدام کیچینسکی (Adam Kicinski)، توضیح می‌دهد که برنامه‌ریزی‌های آینده برای بازی Cyberpunk 2077 نیاز به بحث و بررسی دارند.

بازی Cyberpunk 2077 در دسترس تمامی بازی‌بازان و طرفداران قرار دارد اما مشخصاََ این عنوان برروی کنسول‌ها به بهبود های متعددی نیازمند است و متاسفانه در حال حاضر نمی‌توان تجربه‌ی کامل و منحصر به فردی دریافت کرد. تمام افرادی که بازی را برروی پلتفرم‌هایی غیر از رایانه‌های شخصی و استیدیا (Stadia) تجربه کرده‌اند، با مشکلات تکنیکی عدیده‌ای رو به رو هستند، اگرچه شرکت سی‌دی پراجکت در بیانیه‌ی اخیر خود قول رفع مشکلات را در اوایل سال 2021 داده است. بر اساس بیانیه‌ی اخیر آن‌ها، در ماه‌های ژانویه‌ و فوریه (دی تا اسفند) دو پچ بزرگ برای نسخه‌ی نسل هشتمی این عنوان منتشر خواهد شد که مشکلات فنی را برطرف می‌کند.

از طرفی ما می‌دانیم که سی‌دی پراجکت برنامه‌های گسترده‌ای برای بسته‌های الحاقی مختلف Cyberpunk 2077 دارد اما مشکلات پیش آمده در زمان عرضه‌ی این اثر چه تاثیراتی را برروی برنامه‌های آینده‌ی آن‌ها خواهد گذاشت؟ همان‌طور که می‌دانید قرار بود در اوایل سال 2021 از بسته‌های الحاقی پولی بازی رونمایی شود اما به نظر می‌رسد مشکلات پیش آمده تاثیر مستقیمی برروی این برنامه‌ها داشته باشد.

بر اساس بیانیه‌ی منتشر شده، سی‌دی پراجکت هنوز نمی‌داند مشکلات به وجود آمده تا چه حد برروی برنامه‌های آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود. آدام کیچینسکی، رئیس شرکت سی‌دی پراجکت، در جلسه‌ی مالی اخیر این شرکت توضیح داد که آن‌ها به هیچ عنوان انتظار وقوع چنین وضعیتی را نداشتند و هنوز نمی‌دانند برنامه‌های پیرامون محتویات بعد از عرضه چه تغییراتی را به خود خواهند دید. وی در این باره گفت:

اول از همه باید بگویم که ما هنوز هیچ تاریخی را تایید نکرده‌ایم و همان‌طور که قبلاََ گفته بودم، در حال حاضر قضاوت چنین مواردی سخت است. ما در وضعیتی پیش‌بینی نشده قرار داریم و باید همه‌ چیز را مورد بررسی دوباره قرار دهیم. این بررسی‌ها به ماه ژانویه‌ی سال بعد اختصاص دارند. در حال حاضر ما برروی مدیریت بخش تک‌نفره، ارتباطات خود با مخاطبین و همچنین پچ‌های مختلف برای بهبود بیشتر بازی اصلی تمرکز داریم. همان‌طور که قبلاََ گفته بودم تمرکز اصلی ما بازی‌بازان هستند. باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، همچنان جهت حرکت ما مشخص است اما باید بنشینیم و در این مورد گفت و گو کنیم.

در حال حاضر سی‌دی پراجکت باید به قول‌های بسیاری عمل کند، اول از همه اولویت آن‌ها باید حل مشکلات نسخه‌ی نسل هشتمی باشد، سپس توسعه‌ی نسخه‌ی نسل بعدی بازی برروی پلی‌استیشن 5، اکس‌باکس سری اکس و سری اس اهمیت دارد و در نهایت بسته‌های الحاقی و همچنین بخش چندنفره باید مورد بررسی قرار گیرد.

Cyberpunk 2077 برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. بر اساس بیانیه‌های قبلی تیم سازنده، به روز رسانی اصلی نسل بعدی که کیفیت را متحول خواهد کرد در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید