گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Dicey Dungeons برروی نینتندو سوییچ منتشر شد

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Dicey Dungeons همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این عنوان را به دست بازی‌بازان و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ رساند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در مورد این خبر، ما را در ادامه همراهی کنید.

Dicey Dungeons از سری عناوین ماجراجویی و روگ‌لایک است که ابتدا در سال 2019 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته بود. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، تیم سازنده تصمیم به توسعه‌ی این عنوان گرفت. حال این بازی با قیمت 14.99 دلار برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است و علاقه‌مندان به مراجعه به فروشگاه نینتندو قادر به دریافت آن خواهند بود. قابل ذکر است که استودیوی دیسترکشن‌ویر (Distractionware) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

شما در بازی Dicey Dungeons باید هدایت یک تاس بزرگ را به دست گرفته و با دشمنان بی شماری مبارزه داشته باشید. معماها و پازل‌های چالش برانگیز زیادی سر راهتان قرار می‌گیرد که حل کردن آن‌ها موجب سرگرمی شما خواهد شد. سرعت نیز در این عنوان اهمیت زیادی دارد و در صورت رعایت این اصل، به سادگی پیروز بسیاری از نبردها و چالش‌ها خواهید بود. البته به جز شخصیت فوق، 5 کاراکتر دیگر نیز در بازی قابل انتخاب هستند که هر یک ظاهر و توانایی‌های مخصوص به خود را دارند. بنابراین انتخاب هر کدام از آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت.

بازی Dicey Dungeons در مجموع از داستان تقریبا خوبی برخوردار است و می‌تواند رضایت افراد زیادی را به دنبال داشته باشد. رموز بی شماری هم در گیم‌پلی آن مشاهده می‌شود که با کشف آن‌ها، به اطلاعات بیشتری دست خواهید یافت. پیش‌بینی می‌شود که دوست داران سبک‌های گفته شده بتوانند لحظات لذت‌بخشی را در این عنوان به ارمغان آورند.

پشتیبانی استودیوی دیسترکشن‌ویر به این جا ختم نمی‌شود. ظاهرا آن‌ها قصد دارند تا چند به‌روزرسانی را برای بازی Dicey Dungeons در دسترس قرار دهند تا به شمار آیتم‌ها و امکانات آن اضافه شود. انتظار می‌رود که در روزها و ماه‌های آینده اخبار بیشتری را از این تیم شاهد باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید