نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Finding Paradise سال آینده عرضه می‌شود

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
Finding Paradise

استودیوی فری‌برد گیمز (FreeBird Games) که در گذشته به معرفی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Finding Paradise پرداخته بود، امروز اطلاعاتی از عرضه‌ی آن را در اختیار افراد قرار داد. همچنین ویدئوی جدیدی از این عنوان به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

دو شرکت فری‌برد گیمز و اکس‌ دی نتورک (X D Network) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Finding Paradise را به عهده دارند، امروز در خبر خوبی اعلام کردند که آن را بهار سال 2021 میلادی به دست بازی‌بازان و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ خواهند رساند. در خصوص انتشار سایر نسخه‌های کنسولی این بازی فعلا خبری منتشر نشده است و باید دید که آیا این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر.

در واقع Finding Paradise را باید دنباله‌ای از عنوان مشهور و پرطرفدار To the Moon به حساب آورد که در گذشته برروی پلتفرم‌های گوناگونی عرضه شده بود. داستان این عنوان و شخصیت‌ها کاملا به آن بازی مربوط می‌شوند و به همین دلیل می‌تواند افراد علاقه‌مند را به خود جذب کند. بازی Finding Paradise هم ابتدا در سال 2017 میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و حال پس از گذشت سه سال، تصمیماتی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن گرفته شده است.

بازی Finding Paradise داستان دو کاراکتر به نام‌های دکتر روزالین (Dr. Rosalene) و دکتر واتس (Dr. Watts) را روایت می‌کند که در حال پژوهش روی ذهن انسان‌ها هستند. آن‌ها پس از مدتی درمی‌یابند که توانایی زنده کردن مرده‌ها را دارند و به همین علت، به مردم فرصتی دوباره برای زندگی می‌دهند. این شخصیت‌ها همیشه رویای کشف چیزی مهم را در سر می‌پروراندند و پس از کوشش فراوان به این مهم دست می‌یابند. البته این اکتشاف ضررهایی را هم برای آن‌ها به بار می‌آور که در ادامه باید با این قضیه دست و پنجه نرم کنند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به آثار معمایی و ماجراجویی هستید، Finding Paradise را به هیچ وجه از دست ندهید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Finding Paradise، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید تریلر تازه‌ای از این اثر را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید