داستان بازی Resident Evil Village توسط هکرها لو رفت

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
Resident Evil Village

هشتمین نسخه از سری اصلی بازی‌های Resident Evil، که با عنوان Resident Evil Village شناخته می‌شود، یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2021 است. این دومین بازی از سری اصلی Resident Evil است که کاملاً به صورت اول شخص ساخته و منتشر می‌شود. به‌نظر می‌رسد که این عنوان باید یک تجربه‌ی ترسناک دیگر باشد. موضوعی که جدیدا باعث ناامیدی برخی از هواداران شده این است که به نظر می‌رسد نسخه‌ای از بازی Resident Evil Village به بیرون درز کرده و در نتیجه اسپویل‌هایی از این عنوان از به صورت آنلاین در اینترنت پخش شده است.

وضعیت کاملا مشخصی از میزان اطلاعات لو رفته از این عنوان توسط هکرها معلوم نیست. یکی از نگران کننده‌ ترین اتفاقات در مورد این هک شدن مربوط به این موضوع است که کل داستان بازی به طور خلاصه به اشتراک گذاشته شده است. از جمله بسیاری از صحنه‌های سینمایی بازی. با توجه به کیفیت محتویات لو رفته، می‌توان موثق بودن اسپویل‌ها را قطعی دانست. به همین ترتیب، کسانی که علاقه دارند بازی Resident Evil Village را در سال 2021 زمانی که منتشر شد با لذت تجربه کنند باید از بحث درباره‌ی این عنوان در انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی اجتناب کنند.

ممکن است با توجه این موضوع که احتمالاً بازی از شرکت کپکام (Capcom) دزدیده شده است و در نتیجه این احتمال وجود دارد که شرکت با خسارت‌هایی روبرو شود. آنچه این لو رفتن را بیش از بیش نگران کننده می‌کند این موضوع است که بازی Resident Evil Village هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. طبق اخباری که قبلا از این بازی منتشر شده است شرکت کپکام به گونه‌ای برنامه ریزی کرده که در سال مالی 2021 این عنوان را منتشر کند. هوادارن باید سعی کنند در این مدت از مشاهده و بحث در مورد این عنوان خودداری کنند، ولی اگر تاریخ انتشار این بازی بیش از این طول بکشد یا دچار تاخیر شود تلاش برای جلوگیری از محتوای بازی بسیار سخت خواهد بود.

Resident Evil Village

آنچه این لو رفتن را بیش از بیش نگران کننده می‌کند این موضوع است که بازی Resident Evil Village هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. طبق اخباری که قبلا از این بازی منتشر شده است شرکت کپکام به گونه‌ای برنامه ریزی کرده که در سال مالی 2021 این عنوان را منتشر کند. هوادارن باید سعی کنند در این مدت از مشاهده و بحث در مورد این عنوان خودداری کنند.

امیدواریم شرکت کپکام در توسعه‌ی بازی Resident Evil Village  در مرحله‌ی خوبی قرار داشته باشد و در آینده‌ای نسبتاً نزدیک بتواند بازی را منتشر کند. سرقت اخیر یک اتفاق ناامیدکننده برای این شرکت بوده و ممکن است خیلی دیر باشد تا از انتشار اسپویل محتویات تأثیرگذار بازی Resident Evil Village قبل از تاریخ انتشار پیش‌بینی شده‌ی آن جلوگیری شود. بازی Resident Evil Village در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، سری اس، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین به احتمال زیاد این بازی برروی کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر می‌شود. در صورتی که هنوز تریلر معرفی این عنوان را مشاهده نکردید می‌توانید از اینجا این تریلر زیبا را مشاهده کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید