ویدیوی جدید Sea of Thieves گذشت هزار روز از زمان عرضه‌ی این عنوان را جشن می‌گیرد

25 آذر 1399 - 23:59
بازی Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves محصول استودیوی ریر (Rare) سرگذشت جالبی را پشت سر گذاشته است؛ عنوانی که اگرچه در زمان عرضه با مشکلاتی روبرو بود، اما با دریافت به‌روزرسان‌های متعدد و پشتیبانی خوب از سوی سازندگان توانست به یکی از محبوب‌ترین عناوین انحصاری مایکروسافت بدل شود. اکنون 1000 روز از زمان عرضه‌ی این بازی در ماه مارچ 2018 گذشته است و به همین مناسبت سازندگان بازی Sea of Thieves ویدیوی جدیدی را با محوریت نقاط عطف این بازی منتشر کرده‌اند. همراه گیمفا باشید.

بازی Sea of Thieves که در ابتدا به‌صورت انحصاری برروی فروشگاه ویندوز و اکس‌باکس وان قرار داشت، چندی پیش بالاخره برروی استیم عرضه شد و بازخورد بسیار مثبتی را از بازی‌بازان دریافت کرد. این عنوان تاکنون بیش از 15 میلیون بازی‌باز را به خود جلب کرده است و نسخه‌ی ارتقایافته‌ی آن برروی اکس‌باکس سری اکس/اس هم عرضه شده است.

با وجود به‌روزرسان‌های متعدد بازی Sea of Thieves، بزرگ‌ترین تغییر تاریخ این بازی در راه است و آن اضافه شدن سیستم بتل‌پس موسوم به Plunder Pass به این عنوان است؛ بازی‌بازان 100 سطح متفاوت را برای پیشرفت پیشرو دارند و جوایز متنوعی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. علاوه بر این، مسابقاتی در قالب این بتل‌پس وجود دارد که بازی‌بازان می‌توانند در آن شرکت کنند. Plunder Pass هر سه ماه یک بار به‌روز می‌شود و رویدادهای جدیدی هم با آن به بازی Sea of Thieves اضافه می‌شوند.

دریافت با کیفیت 480P | دریافت با کیفیت 720P | دریافت با کیفیت 1080P

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید