محتوای اضافه‌ی Vergil بازی Devil May Cry 5 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد

۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
Devil May Cry 5

سرانجام محتوای اضافه‌ی شخصیت ورجیل (Vergil) بازی Devil May Cry 5 برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

سال گذشته ما شاهد بازگشت سری Devil May Cry بودیم و نسخه‌ی پنجم این سری با پایبندی به ریشه‌ها توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و همچنین نظر بازی‌بازان را به خود جلب کند. موفقیت این اثر منجر به عرضه‌ی نسخه‌ی Special Edition برای نسل نهم کنسول‌ها شد که از ویژگی رهگیری پرتو (Ray-Tracing) نیز پشتیبانی می‌کند. اصلی‌ترین محتوای اضافه شده به نسخه‌ی ویژه شخصیت ورجیل بود که حالا برای دارندگان رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

قبل از این اعلام شده بود که دارندگان کنسول‌های نسل هشتم نیز به این شخصیت دسترسی خواهند داشت و ما امروز شاهد این محتوای اضافه هستیم. در نهایت باید متذکر شویم که محتوای اضافه‌ی منتشر شده تنها شامل شخصیت ورجیل برای بخش داستانی، Bloody Palace و منطقه‌ی تمرینی The Void می‌شود، انتظار گرافیک بهبود یافته و حالت Legendary Knight را نداشته باشید چرا که به به طور واضح کنسول‌های نسل هشتم قابلیت پشتیبانی از چنین مواردی را ندارند.

بازی Devil May Cry 5 و محتوای اضافه‌ی جدید آن، Vergil، در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند. همچنین Devil May Cry 5: Special Edition نیز برای پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس سری اکس و اس منتشر شده است.

دانلود تریلر با کیفیت 480P | دانلود تریلر با کیفیت 720P | دانلود تریلر با کیفیت 1080P

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید