اطلاعات جدیدی از بازی Ark 2 منتشر شد

۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
Ark 2

در جریان مراسم The Game Awards 2020، عناوین مختلفی در سبک‌های گوناگون معرفی شدند. بازی Ark 2 نیز یکی از این عناوین بود که در رویداد مذکور با نمایش یک تریلر جذاب رونمایی شد. در همین حال، اخیراً جزئیات جدیدی از این بازی منتشر شده است.

اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت اکس‌باکس نشان می‌دهد که بازی Ark 2 در سال 2022 و به صورت انحصاری زمانی کنسولی برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس منتشر خواهد شد. همچنین طبق این گزارش، تریلر نمایش داده از این بازی در رویداد The Game Awards 2020 به صورت in-Engine بوده است و برخی از ویژگی‌هایی که می‌توانید انتظار داشته باشید، در آن وجود دارند. علاوه بر این مشخص شده است که وین دیزل (Vin Diesel)، بازیگر مشهور هالیوودی، علاوه بر نقش‌آفرینی در این اثر به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی فعالیت خواهد کرد. به نظر می‌رسد بازیگر مذکور از طرفداران نسخه‌ی اول این بازی بوده و در طول این سال‌ها با تیم توسعه‌دهنده در ارتباط بوده است.

بازی Ark 2 در سال 2022 برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید