هایلایت: تارهای اسپایدی چسبناک‌تر از همیشه | بررسی نکات Spider-Man: Miles Morales

۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
بررسی نکات Spider-Man: Miles Morales

در جدیدترین قسمت از فصل دوم آیتم ویدئویی «هایلایت»، به سراغ بازی Spider-Man: Miles Morales رفته‌ و نکاتی که پیش از خرید این بازی‌ باید بدانید را بررسی کرده‌ایم.

نگاهی کوتاه به بازی Spider-Man: Miles Morales

تا چند ماه پیش، حتی فکرش را هم نمی‌کردیم که یک بازی Spider-Man جدید، به همراه پلی‌استیشن ۵ عرضه شود. اما با گذشت کمی بیشتر از ۲ سال از بازی قبلی، حالا این اتفاق افتاده و بازی‌بازان را به وجد آورده است. این بازی محبوب برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ سونی در دسترس قرار گرفته و نقدهای مثبتی هم دریافت کرده است.

داستان بازی Spider-Man: Miles Morales در شهر منهتن و یک سال پس از وقایع بازی قبلی جریان دارد. همان‌طور که از نام بازی مشخص است، بازی‌بازان در نقش مایلز مورالز جوان قرار می‌گیرند. پس از آموزش توسط پیتر پارکر، مایلز با اولین چالش جدی خود روبه‌رو می‌شود. او باید با گروه‌های جدیدی که در نیویورک وارد جنگ شده‌اند و می‌توانند شهر را نابود کنند، مبارزه کند. به علاوه مایلز خارج از لباس ابرقهرمانی‌ به مادرش برای انتخاب شدن در شورای شهر نیز کمک می‌کند.

تهدید اصلی داستان بازی، شرکتی به نام راکسون (Roxxon) و ارتشی شرور و بسیار پیشرفته به نام آندرگراند (Underground) است. رهبر این ارتش، فردی به نام تینکر (The Tinker) است که به عنوان یکی از دشمنان جالب مردعنکبوتی شناخته می‌شود. بنابراین می‌توان انتظارات بالایی از اینسامنیاک (Insomniac) در این بخش داشت.

بررسی نکات Spider-Man: Miles Morales

بررسی نکات Spider-Man: Miles Morales

جدیدترین قسمت از فصل دوم آیتم ویدئویی «هایلایت»،به بررسی نکات Spider-Man: Miles Morales اختصاص دارد و قصد داریم تا مواردی که پیش از خرید این بازی‌ باید بدانید را با یکدیگر بررسی کنیم.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

برای بررسی اخبار و جزئیات بیشتر از بازی Spider-Man: Miles Morales می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید