اولین بازی استودیوی فوروی‌آر با نام ForeVR Bowl معرفی شد

۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
ForeVR

براساس اخبار منتشر شده، دو نفر از اعضای ارشد و باسابقه‌ی شرکت زینگا (Zynga) یک استودیوی جدید با نام فوروی‌آر (ForeVR) را با هدف تولید بازی‌های واقعیت مجازی را تاسیس کرده‌اند و اولین ساخته‌ی آن‌ها یعنی ForeVR Bowl اوایل سال آینده‌ی میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

استودیوی زینگا در گذشته سابقه‌ی تولید عناوین بزرگی برای گوشی‌های هوشمند همچون FarmVille، Words with Friends و Harry Potter: Puzzles and Spells را در کارنامه دارد. حال به نظر می‌رسد دو عضو ارشد این استودیو با نام‌های مایک پاگانو دوم (Mike Pagano Doom) و مارکوس سایگال (Marcus Segal) قصد دارند از سال‌های تجربه‌ی موفق خود استفاده کرده و استودیوی بازی‌سازی خود با نام فوروی‌آر (ForeVR) تاسیس کنند.

همان‌طور که از نام استودیو نیز پیدا است، استودیوی فوروی‌آر قصد دارد برروی تولید بازی‌های واقعیت مجازی برای «تمامی سنین» تمرکز کند. براساس اطلاعیه‌ی منتشر شده از سوی استودیو هدف آن‌ها تولید بازی «برای دوستان و خانواده‌های همه‌ی سنین است تا آن‌ها برای داشتن یک تجربه‌ی مفرح به یکدیگر متصل شوند». تا به این لحظه حضور اعضای باتجربه و بااستعدادی از شرکت‌های بزرگی مانند الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، دیزنی (Disney) و Glu Mobile در استودیوی فوروی‌آر تایید شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، تا به این لحظه افراد شناخته شده و سرشناسی در استودیو فوروی‌آر سرمایه گذاری کرده‌اند. در این لیست نام افرادی همچون موسسین توییچ (Twitch)، امت شیر (Emmet Shear) و جاستین کان (Jusitn Kan)، و حتی موسسین شرکت زینگا نیز دیده می‌شود.

با توجه به حضور اعضای باسابقه و سرمایه گذاران قدرتمند، به نظر می‌رسد اولین بازی استودیوی تازه تاسیس فوروی‌آر بسیار زودتر از آن‌چه که انتظار می‌رود به بازار عرضه خواهد شد. این استودیو در حال حاضر برروی یک بازی واقعیت مجازی با نام ForeVR Bowl کار می‌کند که برای عرضه در ماه‌های نخست سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده است. آقای سیگال در مصاحبه‌ی اخیر خود بیان کرده است که سادگی تجربه‌ی بازی بولینگ برروی Wii Sports باعث شکل گیری ایده‌ی ساخت بازی ForeVR Bowl در ذهن آن‌ها شده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید