بازی The Procession to Calvary برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

سازنده‌ی The Procession to Calvary همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد که خبر نسبتا خوبی برای بازی‌بازان خواهد بود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئوی تازه‌ای از این اثر عرضه شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

The Procession to Calvary را باید عنوانی در سبک ماجراجویی به حساب آورد که ابتدا چندی پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را در پی داشت. همچنین گفته می‌شود که این عنوان اوایل سال آینده به دست دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 خواهد رسید که برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. حال The Procession to Calvary برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شده است و باید دید که واکنش افراد پیرامون آن چه خواهد بود.

بازی The Procession to Calvary توسط جو ریچاردسون (Joe Richardson) توسعه و عرضه شده است. انیمیشن‌های جالب توجهی در این اثر به کار رفته است که نباید آن‌ها را نادیده گرفت. شما در این عنوان باید هدایت شخصیتی دوست داشتنی به نام پیتر (Peter) را به دست گرفته و سفری هیجان انگیز را در میان جنگ‌های عجیب و غریب آغاز کنید. اصلی‌ترین هدف شما، ایجاد صلح در جهان و به پایان رساندن این نبردها است. بدیهی است که عده‌ی زیادی نخواهند شما به اهداف مورد نظرتان دست پیدا کنید. بنابراین کار بسیار دشواری در این خصوص خواهید داشت.

در طی این ماجراجویی قادر هستید تا با افراد زیادی ملاقات داشته و به سرزمین‌های مختلفی قدم بردارید. گاهی اوقات برای پیشروی ساده‌تر باید معماهای سختی را حل کنید که این را باید از برجسته‌ترین ویژگی‌های بازی به شمار آورد. حالت بازی به صورت Point and Click است و نتیجه می‌گیریم که بازی‌بازان در کنترل آن به دردسر نخواهند افتاد. ضمنا این نسخه سازگاری زیادی با گوشی‌های هوشمند دارد و تیم سازنده در این زمینه تلاش فراوانی داشته است. گفتنی است که این تیم برای توسعه‌ی The Procession to Calvary از عناوین و فیلم‌هایی الهام گرفته و به همین دلیل، در ارائه‌ی یک داستان قابل قبول تا حد زیادی به موفقیت رسیده است.

بازی‌بازان هم‌اکنون قادر هستند تا با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ استور (App Store) بازی The Procession to Calvary را خریداری و تجربه نمایند. قیمت این عنوان 4.49 دلار است و پرداخت درون برنامه‌ای در خود ندارد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلر دیگری از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید