عناوین سری Call of Duty رکوردی در مورد زمان انتشارشان به ثبت رساندند

۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

Call of Duty از سال 2007 تاکنون هر ساله پرفروش ترین بازی ماه عرضه خود بوده است! شاهد یک رکورد شگفت آور جدید از این سری برای نزدیک به 13 سال هستیم. در طی این مدت هر نسخه جدید از سری Call of Duty منتشر شده پرفروش ترین بازی ماه زمان انتشارش بوده است. عناوین حتی کمتر محبوب سری Call of Duty باز هم عملکرد فوق العاده خوبی دارند، این مجموعه طولانی به خوبی مشخص می‌کند که چرا اکتیویژن (Activision) به انتشار نسخه‌های سالانه بازی برای سری پایبند است. میزان موفقیت مداوم افرادی که با نام تجاری Call of Duty درگیر شدهاند بینظیر است و با دیدن این آمار مشخص میشود که این مجموعه از چه بزرگی‌ای برخوردار است.

پس از اعلام این خبر که آخرین بازی از این سری، یعنی عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War، بار دیگر در جدول پرفروش‌ترین‌های ماه انتشار خود در صدر قرار گرفته است. با غلبه بر رقیبی قدرتمند کانند عنوان Valhalla در ماه نوامبر، آخرین بازی از سری Call of Duty یک بار دیگر موفقیت بزرگی را به اثبات رسانده است. عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War با قرار گرفتن در جایگاه اول در هر دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان و تبدیل شدن به “پرفروش ترین بازی 2020” ، باز هم به موفقیت‌های این سری ادامه داد.

به نظر نمی‌رسد موفقیت باورنکردنی سری Call of Duty به این زودی متوقف شود، زیرا نام‌های کمی وجود دارد که وزن بیشتری در صنعت بازی‌های ویدیویی دارند. با وجود انتشار مداوم شوترهای اول شخص رقیب مانند Battlefield، باز هم سری Call of Duty هر ساله به بالای نمودارهای فروش می‌رسد. با تضمین سطح خاصی از کیفیت طرفداران از هر محصول این سری، تقریباً انتظار می‌رفت که آخرین بازی این سری نیز موفق به کسب جایگاه نخست در ماه انتشار خود برای سیزدهمین سال متوالی شود. با موفقیت فوق العاده چشمگیر Call of Duty در سیستم عامل‌های گوشی‌های هوشمند نیز این سری در طول سال‌ها هیچ فرصتی را از دست نداده است. با توجه به اینکه Call of Duty: Warzone با وجود همه رقیبانش در سبک بتل رویال بسیار خوب عمل می‌کند، به نظر می‌رسد انتشار یک بازی با نام Call of Duty فروش قابل توجهی را تضمین می‌کند.

به نظر نمی‌رسد موفقیت باورنکردنی سری Call of Duty به این زودی متوقف شود، زیرا نام‌های کمی وجود دارد که وزن بیشتری در صنعت بازی‌های ویدیویی دارند. با وجود انتشار مداوم شوترهای اول شخص رقیب مانند Battlefield، باز هم سری Call of Duty هر ساله به بالای نمودارهای فروش می‌رسد. با تضمین سطح خاصی از کیفیت طرفداران از هر محصول این سری، تقریباً انتظار می‌رفت که آخرین بازی این سری نیز موفق به کسب جایگاه نخست در ماه انتشار خود برای سیزدهمین سال متوالی شود.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس/اس در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را در وب سایت گیمفا از اینجا بخوانید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید