بازی Rush Royale برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

تیم سازنده‌ی Rush Royale همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد که می‌تواند خبر نسبتا خوبی برای عده‌ای از بازی‌بازان به حساب بیاید. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئوی تازه‌ای از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

بازی Rush Royale به صورت همزمان توسط استودیوی آی‌تی تریتری (IT Territory) ساخته و منتشر شده و از آثار استراتژی دفاعی است. تیم سازنده سعی داشته است تا برای ساخت اینم اثر از بازی‌های هم سبک و نوین زیادی الهام بگیرد تا رضایت افراد زیادی را جلب کند. حال باید منتظر بود و دید که آیا این تیم به برنامه‌های خود دست پیدا خواهد کرد یا خیر.

در بازی Rush Royale باید هدایت قهرمانان مختلفی را به دست گرفته و قلمروی خود را رفته رفته راه‌اندازی کنید. بدیهی است که بازی در نگاه اول کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما در ادامه و پس از کمی تلاش قادر خواهید بود تا به یک استاد حرفه‌ای تبدیل شوید. سپس می‌توانید مهارت‌ها و سازه‌های خود را ارتقا داده و از قدرتی که کسب می‌کنید، لذت ببرید. اصلی‌ترین دشمن شما، هیولاهای گوناگون است که هر چند وقت یک بار به منطقه‌ی شما حمله‌ور می‌شوند.

هر یک از شخصیت‌های گفته شده از قدرت‌های خاصی برخوردار هستند و بنابراین استفاده از هر یک از آن‌ها برای کسب موفقیت الزامی خواهد بود. ضمنا حالت آنلاینی هم در منوی این عنوان به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان امکان پذیر خواهد بود. گفتنی است که شرکت فوق سابقه‌ی ساخت دیگر عناوین مهم همچون HAWK: Galaxy Shooter و Evolution: Battle for Utopia را در کارنامه دارند و اثر جدید آن‌ها فعلا نمرات بالایی را از منتقدان دریافت کرده است.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، بازی Rush Royale از امروز به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان بدون هیچ دردسری می‌توانند آن را تجربه کنند. جدیدترین ویدئوی این عنوان هم امروز منتشر شده است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید