با بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077 برروی پلی‌استیشن ۴ با ما همراه باشید

۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو بیاندازیم. البته در آینده تحلیل فنی کامل بازی منتشر خواهد شد، اما فعلا این اولین واکنش ما به Cyberpunk 2077 از منظر فنی برروی این کنسول است.

نگاهی کوتاه به بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 اصالتا در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و در سال ۲۰۱۳ هم شاهد انتشار اولین تریلر این بازی بودیم. اما سفری که این بازی طی کرد، بدون شک پر فراز و نشیب بود و بالاخره پس از هشت سال و تاخیرهای متوالی، شاهد انتشار این بازی هستیم. Cyberpunk 2077 یک بازی نقش‌آفرینی جهان باز از سازندگان استاد Wild Hunt است و قصد دارد با ارائه‌ی روایتی چندشاخه و گیم‌پلی جذاب و متنوع و همچنین یک شهر پویا و درگیرکننده در قالب نایت سیتی، به جایگاه بازی قبلی استودیوی سازنده‌ی خود در جهان بازی‌های ویدیویی برسد.

بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

در بررسی فنی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی گفتم که چگونه Cyberpunk 2077 یکی از تحسین برانگیزترین بازی‌ها از لحاظ فنی است و با مواردی مانند Ray-Tracing گسترده و نورپردازی حجمی، به سیستم‌های قدرتمند اجازه می‌دهد تا خودی نشان دهند. اما قضیه متاسفانه برای کنسول‌ها کاملا متفاوت است. دیگر خبری از بسیاری از آن ویژگی‌ها و جلوه‌های پیشرفته نیست و این حقیقتی است که باید با آن زندگی کنید. اما خب این مسئله همیشه برای دارندگان کنسول امری قابل درک بوده است و سوال اصلی این است که آیا حداقل می‌توان Cyberpunk 2077 را به طرز قابل قبولی برروی کنسول‌های نسل هشتم تجربه کرد؟ برای پاسخ این سوال، تصمیم گرفته‌ایم تا سری به پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو بزنیم.

حقیقت این است که Cyberpunk 2077 من را به یاد بسیاری از عناوین آخر نسل هفتم می‌اندازد. آن موقع هم بازی‌های بسیاری دیگر بیشتر از توان پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ بودند و شاهد افت فریم دائم و سایر مشکلات فنی بودیم و باید گفت که متاسفانه شرایط برای پلی‌استیشن ۴ پایه اینجا هم خیلی خوب به نظر نمی‌رسد. بازی برروی پلی‌استیشن ۴ با وضوح تصویر ۹۰۰p متغیر اجرا می‌شود، اما اکثرا شاهد افت آن تا ۷۲۰p هم هستیم و تنها زمانی که می‌توانید به ۹۰۰p کامل برسید که مستقیم به آسمان نگاه کنید. به نوعی این نسخه از بازی، شبیه به پورت سوییچ یک بازی مدرن است.

بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

اما پلی‌استیشن ۴ پرو چطور؟ در ابتدا فکر کردم که شاهد حداکثر وضوح تصویر ۱۰۸۰p خواهیم بود اما در حقیقت بازی بعضا به وضوح تصویر ۱۱۸۸p هم می‌رسد. حداقل وضوح تصویر ثبت شده هم ۹۷۲p است. در واقع این نسخه از بازی برروی یک نمایشگر ۱۰۸۰p خوب به نظر خواهد رسید و شاهد آن افت اندک هم نخواهید شد. رابط کاربری بازی هم با وضوح تصویر ۱۰۸۰p رندر شده است.

در زمینه‌ی تفاوت بین پلی‌استیشن ۴ پرو و معمولی، باید گفت که تقریبا هیچ تفاوتی جز وضوح تصویر وجود ندارد  کیفیت سایه‌ها و حتی Draw Distance هم تقریبا کامل ایکسان هستند. متاسفانه در زمینه‌ی کیفیت تصویر و در مقایسه با رایانه‌های شخصی، شاهد افت وحشتناکی هستیم. اما اگر بازی به خوبی و روانی اجرای بشود، تمام این موارد تا حد زیادی قابل بخشش است خب حالا و با این اوصاف عملکرد بازی برروی این دو کنسول چطور است؟

بازی در دقایق اولیه‌ی خود برروی پلی‌استیشن ۴ پایه، نتایج قابل قبولی را به ثبت رساند و در مبارزه‌ی اولیه با وجود افت‌های پراکنده، شاهد نرخ فریم ۳۰ فریم بر ثانیه‌ی ثابتی هستیم. اما حدود ۱ ساعت از بازی که بگذرد، متوجه عمق اصلی فاجعه خواهید شد. در یکی از صحنه‌های بازی شاهد تعقیب و گریزی هستیم و شما در یک ماشین باید به ماشین دیگری شلیک کنید و اینجا است که متوجه خواهید شد بازی عملا غیر قابل تجربه است. نه تنها نرخ فریم دائما زیر ۲۵ فریم بر ثانیه است، بلکه شاهد لکنت کامل بازی هستیم که به تجربه‌ی نه چندان خوشایندی منجر می‌شود.

بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

به محض ورود به ماشین و رانندگی، باز هم شاهد آن افت فریم افتضاح و شرایط غیر قابل قبولی هستیم. به خاطر نرخ فریم پایین چند باری به عابران پیاده برخورد کردم که منجر به درگیری‌های ناخواسته‌ای هم شد.

نکته‌ی دیگری که باید به آن بپردازم، کرش‌های متعدد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ است. وقتی برای اولین بار وارد نایت سیتی می‌شوید و با جکی صحبت می‌کنید، بازی کرش می‌کند و اجرای دوباره و سه‌باره‌ی بازی هم به کرش در همان نقطه انجامید. در نهایت مجبور شدم تا پلی‌استیشن ۴ را کاملا خاموش و سپس روشن کنم تا بتوانم از آن قسمت عبور کنم و این گونه کرش‌ها در طول بازی کم نیستند.

فکر کنم دیگر نیازی به پاشیدن نمک بیشتر برروی زخم دارندگان پلی‌استیشن ۴ نباشد. پس پلی‌استیشن ۴ پرو چطور؟ دوست داشتم که به شما بگویم که پلی‌استیشن ۴ پایه خوب نیست، اما پرو راه کاملا قابل قبولی برای تجربه‌ی بازی است. در چند ساعت اول بازی شاهد یک نرخ سی فریم بر ثانیه‌ی تقریبا ثابت بودم و حتی در آن صحنه‌ی تعقیب و گریز مذکور هم بازی کاملا قابل تجربه است.

اما با وارد شدن به شهر نایت سیتی، متوجه مشکلات مشابه‌ای خواهید شد. شاید نرخ فریم ۵ الی ۷ فریم نسبت به پلی‌استیشن ۴ معمولی بیشتر باشد، اما باز هم نمی‌توانم آن را در این شرایط به شما توسعه کنم. پر واضح است که این بازی بیش از حد برای پردازنده‌های Jaguar قدیمی سنگین است.

بررسی فنی بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 آن عنوانی است که به شما یادآور می‌شود وقت ارتقای سخت‌افزار فرا رسیده است. البته بازی فعلا برروی پلی‌استیشن ۵ هم از نظر کیفیت تصویر وضعیت بهتری ندارد، چرا که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو را اجرا می‌کند، اما شرایط برای نرخ فریم بسیار بهتر است و برخلاف پرو هم شاهد نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه هستیم. در غیر این صورت به دنبال تجربه‌ی Cyberpunk 2077 برروی نسل هشتم نباشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر  می‌توانید نقدها و نمرات یا سایر مطالب بازی محبوب Cyberpunk 2077 را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید. همچنین اگر به مباحث فنی علاقه‌مند هستید پیشنهاد می‌کنم بررسی فنی اولیه‌ی این بازی را حتما مطالعه کنید. به علاوه منتظر بررسی‌های فنی بیشتر و همچنین تحلیل فنی یا بررسی عملکرد کامل این بازی محبوب برروی تمام پلتفرم‌های مقصد آن باشید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • AmiRmsD گفت:

  باز خداروشکر که مشکلات بازی مربوطن به باگ و بهینه سازی. اگر بازی مثلا گان‌پلیش ضعیف بود، اگر رانندگیش رضایت بخش نبود، اگر داستان و شخصیت پردازی ضعیفی داشت، اگر دنیای بازی غنی نبود، دیگه میشد این مشکلات رو برطرف کرد؟ قطعا مشکلات بازی به مرور حل میشن هرچند که تا زمان عرضه این مشکلات باید حل میشدن… بهرحال بنظرم بازی روی کنسول های نسل ۹ متای خیلی بالایی میگیره

  0
  0
 • ERFAN103079 گفت:

  سلام خسته نباشید آقای بوالحسنی من هم PS4 fat یا همون معمولی دارم بنظرتون چه موقعی رو برای تهیه بازی پیشنهاد میدین ؟

  0
  0
  • سلام متاسفانه اصلا تهیه‌ی بازی روی این پلتفرم رو پیشنهاد نمیکنم
   مشکلات Pop-in و گرافیکی شاید حل بشن ولی فریم ریت نه اگر درست بشه که حتما اطلاع رسانی میکنم
   اگر میتونین یه پی اس ۵ یا سری اکس بخرین و منتظر پچ نسل بعدی رسمی بازی بمونید، اگر نه سری اس هم تجربه‌ی خوبی ارائه میده البته اگه کلا اکس‌باکس دوست داشته باشین

   0
   0
 • majidam گفت:

  بازی واقعا باگ داره بازی رد دد دو روی ۴k و تنظیمات نصف هایت و نصف الترا راحت ۳۰ فریم تا ۳۵ فریم روی سیستمم میداد و کمتر از ۳۰ فریم نمیشد خوبیش همینه اما سایبرپانک روی سیستمم با کیفیت ۴k و تنظیمات هایت روی ۱۵ و ۲۰ متغیر هست و کیفیت بازیش خوبه اما بهینه نیست و ببینیم در اینده میتونن این باگها رو برطرف کنن خارج از باگ گرافیکیش گیمپلیش هم باگ داره طرف میاد یه بار بهت تیر میزنه اونوقت از هوا و اسمونو چپو راست بهت شلیک میشه کلا سرگیچه میگیری تیرها عین بارون بهت شلیک میشن حتی اگر سنگر بگیری کلا باگ زیاد داره و عصبانیت گیمرها رو درک میکنم با این همه تاخیری که زد بایستی باگهاشو رفع میکرد

  0
  0
 • sorena گفت:

  پر واضح است که این بازی بیش از حد برای پردازنده‌های Jaguar قدیمی سنگین است.بازی Cyberpunk 2077 آن عنوانی است که به شما یادآور می‌شود وقت ارتقای سخت‌افزار فرا رسیده است.
  دوست عزیر بازی که گرافیک اون نسل هفتمی هست، تراکم جمعیت اون خنده دار هست، جزئیات خیابانی بازی اصلا سایبرپانکی نیست و عادی هست، جهان بازی نصف عناوین پرچم دار این سبک هست. ویدئو های پی اس فایو بازی رو باکیفیت فورکا دیدم گرافیک نصف رد دد ۲ هم نیست، نسخه های پایه که عملا نسل هفتمی هست و من قسم میخورم که با یکم کار، پی اس تری، هم میتونه این بازی رو اجرا کنه. پراجکت رد جایی برای دفاع کردن و انداختن مشکل گردن این و اون و زمین و زمان، نزاشته. مشخصا مقصر هست و مشخصا دروغ گو، اینا ته تهش بازی رو تو سه سال ساختن روی پی سی هم ساختن و تو این ماه های اخیر یه پرت سر سری رو کنسولا پیاده کردن تا به پول برسن همین. رد رد ۲،گوست اف سوشیما، هورایزن ووو همه جهان باز هایی که تو بحث گرافیک کنسولی سایبرپانک رو له میکنن و اجرای فوق‌العاده ای دارن!.
  پراجکت رد cyberpunk 2077رو تبدیل به cyberpunk 1077 کرده.

  0
  0
  • MAX3D گفت:

   متاسفانه خیلیا نمیخوان باور کنن این بازی بخاطر بهینه سازی افتضاح موفق نشده و هرچی هم فروخته پیش فروش بوده الان که گندکاری هاش در اومده تا درست نشه هیچکی نمیخرش و حسابی افت کرده و زده تو ذوق طرفداراش این حرکت توهین بزرگی از سوی پراجکت بود به طرفداراش البته این مقایسه با اضافه کردن چند چیز و مطلب بهش مثلا دقت کنید(مثلا)میخواد بگه ایم بازی خیلی قوی و بزرگه و روی نسل هشت جوابگو نیست بطور کافی که این ها بهانه س بهتره پراجکت به فکر اپدیت و پچ ها باشه الانشم داره ازش شکایت هایی میشه که فاتحه ش رو بخونن بازی برای نسل هشت در حال توسعه بوده و اینجور خراب میکنه و همه رو ناامید میکنه حالا بزار نمرات کنسولی منتشر بشن یوزر اسکور پی سیش که هی از دکلش بالا میرن پایینه بخاطر بهینه سازی داغون چه برسه کنسولا

   0
   0
   • majidam گفت:

    دوست عزیز بازیش بسیار با کیفیته گرافیکش در حالت 4k روی pc بسیار بالا هست خیلی بالا نور پردازیش خیلی بالا هست شهر نایت سیتی بسیار زیبا دیده میشه و با کیفیت با چراغهای رنگارنگ و پر نورو با کیفیت انگار بازی نسل نهمی هست دلیل باگهای گرافیکیش همین هست چون نیاز به سیستم شاخ داره که بتونه در حالت 4k با فریم مناسب اجراش کنه من برای گشت گذار در شهر کیفیتشو در حالت 4k میزارم روی 20 فریم برام بیشتر نمیده اما از بس کیفیتش بالا میره حاظر نیستم رزولوشنشو پایین بیارم و با همون 20 فریم بازیش میکنم اما در مبارزه ها که فریم حرف اولو میزنه مجبورم رزولوشنشو پایین بیارم اعتقا دارم در اینده این باگها هم برطرف میشن با اپدیتها

    0
    0
    • lastofus2 گفت:

     “گرافیکش در حالت 4k روی pc بسیار بالا هست”
     منظور ایشون یک سیستم 3000 دلاریه خوب حسن پنج ساله از قم هم میتونه یک بازی با گرافیک بالا روی یک سیستم 3000 دلاری بسازه. مهم کنسول های نسل 8 هستش جیگر

     0
     0
     • majidam گفت:

      اما در حالت 2K روی کارت 1070 جی تی ایکسی که دارم 35 الی 30 متغیر و در حالت 1080 در حالت الترا 40 الی 50 متغیر هست فقط روی حالت 4K چون از تمام قدرت سیستم استفاده میکنه و کیفیتش خیلی افزایش پیدا میکنه کارتهای سری 1070 و 1080 میتونن اجراش کنن اما فریم خوبی نمیگیرن اما بازیش طوری ساخته شده حتی با 20 فریم هم با اینکه لگ میزنه تو بعضی صحنه ها اما همچنان قابل بازی هست و میشه باهاش عادت کرد روی 20 فریش هم شهر نایت سیتی و دنیای سایبر پانک در حالت 4K زیبا دیده میشن و قابل پلی دادن هست کاش میتونستم فیلم بگیرم و بفرستم براتون در حالت 4K که ببینید چقدر کیفیت بازیش و جزئیات شهر و محیط بازیش بالا هست اما در حالت مبارزه فریم 20 جوابگو نیست اما اگر با چند ساعت بازی کردن روی فریم 20 بازی کنی کاملا قلقش دستت میاد و حتی میتونی با این فریم مبارزه کنی اما من ترجیح میدم در حالت مبارزه رزولوشنشو پایینتر بیارم تا فریم بهتری بگیرم و عکس العمل سریعتر میشه قبول دارم در حق اساسین یونیتی که اعتقاد دارم بهترین و کاملترین نسخه ی اساسین هست به خاطر چندتا باگ بهش ظلم شد اما خدا رو شاهد میگیرم روی کارتی که قبلا داشتم GTX 760 بود با اینکه گیمرها میگفتن باگ داره اما برای من اصلا یه دونه هم باگ نداشت و در حالت 1080 تنظیم میکردم و بازیش از اول تا اخر رفتم بدون حتی یه باگ البته اون زمان فریمو اینها برام معنی نداشت روی 15 فریم هم بازی رو تا اخر میرفتم نمیدونستم فریم و اینها چیه اما برای سایبر پانک نمره ای که دادن به نظرم حقش هست چرا که دنیای بزرگی داره و بسیار متنوع و با کیفیت درسته باگ داره اما این یه نکته منفی اما نکات مثبت اونقدر در بازی وجود داره که با در نظر گرفتن اونهمه نکات مثبت و قابلیتهای خوب میشه از اون یه نکته ی منفی چشم پوشی کرد مثل من که غرق در دنیای سایبر پانک شدم

      0
      0
    • Old_Gamers گفت:

     دوست عزیز یه چیزی هم داریم بنام فریم ریت . خودت که میدونی . با فریم ۲۰ که چشم داغون میشه اخه نمیشه طولانی بازی کرد مخصوصا اول شخص که ادم تهوع میگیره فریم پایین باشه . اینطوری فقط واسه اسکرین شات گرفتن بدرد میخوره .

     0
     0
   • Old_Gamers گفت:

    اینارو ولش کن . در عوض مشتری مداره !!

    0
    0
  • sorena گفت:

   اونایی که الکی دیس میزنن یا واقعا مشکل بینایی دارن، یا خود شست‌وشو ی مغزی داده اند، یا که نمیدونم دیگه شایدم ویدئو های 240 دیدن ازش و چیزی متوجه نشدن، هرکی بازی کرده و هرکی دیده میدونه این بازی چقدر مشکل داره که اصلا قابل دفاع نیست، حتی نسخه پی سی هم قابل دفاع نیست. اگه یوبی سافت بازی رو منتشر می‌کرد الان متاش با همین وضعیت که داره راحت 70 میشد، unity رو نگاه کنید بخاطر باگ چه بلایی سرش آوردن! با گذشت شش سال گرافیکش سایبرپانک رو میخوره( برید نسخه های کنسولی رو مقایسه کنید) منی که الان بهم آنقدر بر خورده بخاطر این هست که ابدا انتظار دروغ از پراجکت رد رو نداشتم. اونا با وقاحت تمام اومدن و گفتن کنسول ها بخوبی اجرا میشن! اونا چند سال گفتن داریم رو بازی کار می‌کنیم! کو پس؟ نتیجه ی چند سال کار کجاست؟ نتیجه این میشه که از ترس رویارویی با لست ۲ میخزید تو سوراخ موش؟. نه عزیزان اینا بازی رو تو همین سه سال ساختن، منصفانه ترین نمره به بازی رو گیم اسپات داد،دختر بیچاره چقدر از کسایی که هنوز رنگ بازی رو هم ندیده بودن فحش خورد، حتی تو زومجی دیدم یه سری ها آیدی توئیترش رو میدن که بقیه برن بهش فحش بدن!! تحویل بگیرید اینم نتیجه ی حمایت های کورکورانه. راک استار آنقدر شاهکار ساخته اندازه ی پراجکت رد طرفدار تعصبی نداره!! اینا فقط یه بازی شاهکار دارن، ولی راک چی؟؟ رد دد۲ رو ببیند رو پی اس فور پایه واقعا انصافا انگار یه بازی نسل بعدی هست!! بعد چطور میشه این کنسول نمی‌تونه یه بازی از هر لحاظ کوچیک تر و کم جزئیات تر از اون رو اجرا کنه!! پی سی های رده بالا هم افت فریم دارن، شاید من نداشته باشم ولی یه نت موبایل که دارم برم ببینم!! عجب! من خودم یکی از سرسخت ترین طرفداران بازی و پراجکت رد بودم، کامنت های قدیمی من رو دیده باشید میدونید، ولی اینا واقعا توهین کردن به شعور ما! این بازی در محتوای خودش شاهکار هست من نقد هاش رو خوندم، ولی دلیل نمیشه بیان و بقیه موارد رو نادیده بگیرن. شمایی که همچنان براش سینه میزنی، توجه کن که سهام شرکت دو درصد دیگه افت کرده و به افت بیست و نه درصدی رسیده!! یعنی سرمایه گذاران میدونن که بازی گند زده! حالا هی سینه بزنید تا این استودیو هم بشه مثل اکتیویژن و EA.

   0
   0
 • Ozhan گفت:

  اقا آرش جان
  (آن را در این شرایط به شما “توسعه” کنم)
  فک کنم توصیه درست باشه

  0
  0
 • Obsidion گفت:

  یادتون گفتم چی فک کردین راجع به بازی پیشبینی من بازی متوسط بود که اونم نشد پایین اومدن سهام بعد از فرووش بالا بازی زمانی اتفاق افتاد که دیدن بازی که میگفتن در حد الماس ارزش داره اما دیدن نخیر نهایت چودن اونم از نوع کودن ROTFL

  0
  0
 • Mikasa گفت:

  نکته خنده دار اینجاست که ۳_۴ روز از عرضه بازی میگذره ولی متای نسخه کنسولی نیومده Smile

  0
  0
 • من از همون دقایق اول انتشار بازی در حال تجربه بازیم ، دیشب آپدیت ۱۸ گیگی دادن که بعد از اون فریم ریت بهتر شده و گلیچ ها برطرف شدن ، الان روی پلی استیشن ۴ پرو ۹۰ درصد قابل قبول . خیلی ناراحت بودم از اینکه ۶۰ دلار دادم بخاطر این بازی و نمیتونم نهایت لذت رو ببرم و مجبورم دوباره پول پای نسخه نسل نهمی بدم تا اینکه تو اخبار خوندم آپدیت ارتقا به نسخه نسل نهم بصورت رایگان انجام میشه سال بعد . یکم با این خبر عصبانیم کم شد ولی داستان و گان پلی و اتمسفر بازی دقیقا در حد هایپش ظاهر شده .

  0
  0
 • BLOoDyARvIN گفت:

  به نظر من نباید از همون اول تاریخ عرضه میدادن که هم به نفع ما میشد هم به نفع خودشون و وقت بیشتری برای بهتر کردن و رفع باگ ها داشتن ولی خب چیزیه که شده و باید صبور باشیم تا ببینیم چیجوری پیش میره و ایا با اپدیت ها این باگ ها میره یا نه که میدونم صد در صد اوکی میکنه.

  0
  0
 • dizard گفت:

  همچنان به بازی امید دارم که تو اپدیتایی که میدن رو کنسولا هم اوکی میشه ولی واقعا کارشون ناپسند بود که نزاشتن نقد های کنسولا منتشر بشه برای فروش بازی ولی بهرحال بهنظرم بازیه جذابیه و طی اپدیتایی که میدن درست میشه فکر نمیکنم ربطی به فدرت پردازش و کارت گرافیک کنسولا و…. باشه خیلی بازیای با جزعیات هستن که بدون مشکل اجرا میشن تو کنسولای نسل 8 مشکل اینه که انگار وقت نکردن بهینه سازی مناسبی روی کنسولا انجام بدن بهتر بود تو انتشار عجله نمیکرد و تا یه تایم نا معلپم تاخیر میزدن که وقتی بازی کاملا بی نقص شد منتظر بشه ولی بهرحال اوکی میشه

  0
  0
 • وقتی هوش مصنوعی ماشین v را با دستگاه خرید نوشابه سودا اشتباه میگیره وقتی از دور به ماشین ها نگاه می کنی و وقتی میخوای شیشه را بشکنی بری داخل

  خیلی جای کار داشته بعد منتشرش کردن.

  0
  0
  • lastofus2 گفت:

   تنها ایراد گوست آف تو شیما هوش مصنوعیش بود که نمرش کم شد. این بازی خدای داغون بودن هوش مصنوعیه به قول خودت پلیس که یکدفعه ظاهر میشه. دشمن هم گاهی مثل گاو وایمیسه بزنیش. شوتینگش معمولیه حس خوبی نمیده. بهینه هم که نیست. خداییش اورریت شده. بزار نمرات کنسول ها بیاد اون نمره واقعی بازی هستش

   0
   0
 • hqdead گفت:

  اصلا این بازی رو نباید واسه کنسولها No میساخت و فقط pc Yes الانم که کل هزینه هاشو رو pc درآورده

  0
  0
 • gksael گفت:

  من روی PC بازی کردم خوب بود دو روز بعدش آپدیت داد کیفیت گرافیکش بهتر شد افت فرم هم نداشت هم قبل آپدیت و هم بعد

  0
  0