بازی Morkredd در دسترس قرار گرفت

۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
Morkredd

استودیوی هایپر گیمز (Hyper Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی Morkredd را به دست بازی‌بازان رساند و حال باید دید که واکنش آن‌ها پیرامون این اثر چه خواهد بود. همچنین امروز تریلر تازه‌ای از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

دو استودیوی هایپر گیمز و اسپیر مدیا (Aspyr Media) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Morkredd را به عهده داشته‌اند، امروز از عرضه‌ی آن با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس خبر دادند. همچنین در گذشته گفته شده بود که این بازی در زمان انتشار برروی سرویس اکس‌باکس گیم‌پس در دسترس قرار می‌گیرد که برای مشاهده‌ی خبر مربوط به آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

ابتدا از نام این بازی شروع می‌کنیم. Morkredd در زبان نروژی به معنای ترس از تاریکی است و در این بازی هم تا حد زیادی با این موضوع دست و پنجه نرم خواهید کرد. در این بازی باید هدایت دو شخصیت دوست داشتنی را به دست گرفته و ماجراجویی خود را آغاز نمایید. پازل‌های متفاوت و سرگرم کننده‌ای در بین راه وجود دارند که به منظور پیشروی باید تمام آن‌ها را حل کنید. برای دید بهتر، یک چراغ قوه هم به همراه دارید که نباید نقش آن را نادیده بگیرید. همچنین برای حل بسیاری از این معماها باید از روشنایی و یا تاریکی بهره ببرید.

جالب است بدانید که تیم سازنده برای توسعه‌ی معماهای گفته شده از عناوین زیادی الهام گرفته است. به همین دلیل، می‌توانیم ترکیبی از پازل‌های گوناگون را در آن شاهد باشیم. شاید کنترل دو شخصیت در قالب حالت‌های تک نفره بسیار هیجان انگیز باشد، اما دشواری‌های خاص خود را هم دارد. این قضیه برای قسمت‌هایی که بخواهید با دو نفر، یک معما را حل کنید، کاملا به چشم خواهد آمد. علاوه‌بر این بخش‌ها، حالت‌های دو نفره‌ای هم در Morkredd دیده می‌شود که تجربه‌ی آن‌ها با یکی از دوستان و یا اعضای خانواده امکان پذیر خواهد بود.

تله‌ها و خطرات بی شماری در جریان بازی Morkredd در کمین شما هستند که با توجه به سرنخ‌هایی که در اختیار دارید، می‌توانید آن‌ها را از پیش تعیین کنید تا آسیب چندانی به شما وارد نشود. همچنین رمز و رازهای جالبی در گوشه و کنار آن به چشم می‌خورد که بد نیست آن‌ها را کشف کنید تا بهتر با داستان آن آشنا شوید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Morkredd را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Morkredd، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. همان‌طور که گفته شد، امروز تریلری هم از این عنوان به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید