TGA 2020 | تاریخ عرضه‌ی بازی It Takes Two با انتشار تریلری مشخص شد

۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۶

استودیوی هیزلایت (Hazelight)، توسعه‌دهنده‌ی عنوان معروف A Way Out، در جریان رویداد Game Awards تاریخ عرضه‌ی عنوان اکشن پلتفرمر چندنفره‌ی خود یعنی بازی It Takes Two مشخص کرد. همراه گیمفا باشید.

بازی It Takes Two در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارچ ۲۰۲۱) برروی رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن و اکس‌باکس عرضه خواهد شد. این رونمایی همراه با تریلری از بازی بود که برای اولین بار گیم‌پلی این بازی را به نمایش گذاشت.

داستان بازی It Takes Two درباره‌ی زوجی با نام‌های کودی (Cody) و می (May) است که قصد دارند تا از یکدیگر جدا شوند. در جریان بازی، آن‌ها با تفاوت‌های هم آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند که چطور به یکدیگر اعتماد کنند. به نظر می‌رسد که با عنوانی مفرح طرف باشیم چرا که سازندگان وعده‌ی شخصیت‌های خنده‌دار، سنجاب‌های گانگستر و کره‌های یخی جادویی را به بازی‌بازان می‌دهند!

به مانند بازی پیشین استودیوی هیزلایت یعنی A Way Out، عنوان It Takes Two هم اساسا برای تجربه‌ی دونفره ساخته شده و هیچ حالت تک‌نفره‌ای ندارد. شما می‌توانید این بازی را به‌صورت کوآپ محلی یا آنلاین تجربه کنید. البته شما می‌توانید تنها با فرستادن یک دعوت برای دوستتان، او را برای تجربه‌ی این بازی فرا بخوانید. حتی اگر او صاحب نسخه‌ای از این بازی نباشد. شما می‌توانید تریلر این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P | دریافت با کیفیت ۷۲۰P | دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید