TGA 2020 | گیم‌پلی عنوان چندنفره‌ی Back 4 Blood منتشر شد

۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۵
گیم‌پلی Back 4 Blood

عنوان زامبی‌محور چندنفره‌ی جدید استودیوی ترتل راک اینترتینمنت (Turtle Rock Entertainment)، توسعه‌دهنده‌ی مجموعه‌ی Left 4 Dead، به‌صورت رسمی در جریان رویداد Game Awards 2020 معرفی و تریلر گیم‌پلی اولیه‌ی آن منتشر شد. همراه گیمفا باشید.

طرفداران مجموعه‌ی Left 4 Dead فرصت دارند تا بار دیگری در اتمسفری مشابه به تجربه‌ی Back 4 Blood بپردازند؛ زیرا بر اساس اطلاعات منتشر شده، این بازی دنباله‌ی معنوی مجموعه‌ی محبوب ترتل راک اینترتینمنت به شمار می‌آید. عنوانی که اگرچه از گیم‌پلی مشابه Left 4 Dead بهره می‌برد، اما تفاوت‌های کلیدی نیز دارد که در تریلر گیم‌پلی آن نیز مشخص است.

در جریان این گیم‌پلی، بازی‌بازان در قالب یک تیم به نبرد با زامبی‌ها می‌پردازند. بازی‌بازان به نشانه‌گیری می‌پردازند و به هیولاهای غول‌پیکر ۲۰ فوتی برخورد می‌کنند؛ نکاتی که از تفاوت‌های مهم Back 4 Blood با Left 4 Dead به شمار می‌روند. اگرچه این ویدیو کوتاه است، اما فرصتی قرار می‌دهد تا با اسلحه‌های این بازی بیشتر آشنا شویم. شاتگان، LMG، تبر، کوکتل مولتف و Assault Rifle از اسلحه‌هایی هستند که می‌توانید برای نبرد با زامبی‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید گیم‌پلی این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P | دریافت با کیفیت ۷۲۰P | دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید