احتمالا بازی Resident Evil Village در TGA 2020 تریلری نمایش خواهد داد

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

بازی Resident Evil Village از نظر مدت زمان به اندازه‌ی Resident Evil 4 یا Resident Evil 6 نخواهد بود، اما طرفداران همچنان از طولانی بودن آن ناامید نخواهند شد.

داسک گولم (Dusk Golem) ، افشاگر مشهور اخبار شرکت کپکام (Capcom) در توییتر خود فاش کرد که هشتمین نسخه از سری اصلی این مجموعه از نظر مدت زمان مانند Resident Evil 5 خواهد بود. نسخه‌ی جدیدی این سری نیز بیش از عنوان Resident Evil VII: Biohazard بلند پروازانه است، کپکام سخت تلاش می‌کند تا آن را به یک شاهکار تبدیل کند. علاوه بر این، داسک گولم خاطرنشان کرد که در مراسم The Game Awardsامشب می توان انتظار داشت یک تریلر جدید از بازی Resident Evil Village نمایش داده شود. بازی Resident Evil VII: Biohazard هم اکنون بخشی از تخفیفات در استیم (Steam) است و اتفاق مشابهی درست قبل از معرفی عنوان Resident Evil Village و تخفیفاتResident Evil 3 رخ داده بود. عنوان Resident Evil Village در حال حاضر هنوز در مرحله توسعه قرار دارد و تاریخ انتشار آن در سال مالی ۲۰۲۱ اعلام شده است.

عنوان اول شخص Resident Evil Village داستان قهرمان بازی در دهکده‌ای را روایت می‌کند که درگیر مسائل مرموز و شیطانی‌ای شده است، در طول این سفر وحشتناک، بازیبازان برای بقا و زنده ماندن بیشتر تمام مدت می‌جنگند، زیرا دشمنان جدید و شرور به دنبال شکار تازه وارد‌ها هستند. با قابلیت‌های کنسول‌های نسل جدید، واقع گرایی دقیق و احساس بی امان ترس با هر نبرد ناامیدانه ای برای بقا افزایش می یابد، در حالی که لحظات آرامی که در بازی دارید مداوم ذهن شما درگیر این موضوع خواهد شد که قرار است چه اتفاقاتی برای شما در پیش باشد.بازی Resident Evil Village ، هشتمین نسخه از پرفروش ترین سری بازی‌های Resident Evil است. این عنوان کاملاً جدید در حال ساخت با استفاده از ویژگی‌های موتور گرافیکی RE Engine اختصاصی شکرت کمپام در حال طراحی است که برای ایجاد تجارب گیم‌پلی طبیعی‌تر در عناوینی مانند Resident Evil 7 biohazard ، Resident Evil 2 ، Resident Evil 3 و Devil May Cry 5 مورد استفاده قرار گرفت. با استفاده از فناوری‌های کنسول‌های نسل بعدی ، تجربه عنوان وحشت بقا Resident Evil Village را می‌تواند به سطح بسیار بالایی برساند، زیرا عنوان واقعی‌ترین و ترسناک ترین گرافیک تاکنون این سری را به نمایش می‌گذارد. در صورتی که هنوز تریلر معرفی این عنوان را مشاهده نکردید می‌توانید از اینجا این تریلر زیبا را مشاهده کنید.

 

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید