گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Call of the Sea منتشر شد

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

بازی Call of the Sea عنوان ماجراجویی اول شخص استودیوی بلو (Blue) هم اکنون برای برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس/اس در دسترس است. همچنین برای مشترکین سرویس اکس‌باکس گیم پس نیز از مان انتشار در دسترس قرار گرفته است.

در بازی Call of Sea کنترل شخصیت نورا (Norah)  را بر عهده دارید که در جستجوی همسرش به یک جزیره‌ی عجیب در جنوب اقیانوس آرام می‌رود. تجربه‌ی اصلی کاوش در جزیره و حل معماها برای پیشرفت الزامی است و با پیش رفتن در بازی حقایقی بیشتری را در مورد اتفاقات تجربه می‌کنید. داستان بازی در دهه ۱۹۳۰ واقع شده است. اگرچه این یک بازی ترسناک نیست، اما Call of the Sea به شدت از آثار نویسنده معروف انگلیسی اچ.پی لاوکرفت (H.P Lovecraft) الهام گرفته است. در ادامه می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

نمرات و نقدهای اولیه‌ی این عنوان را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید. اگرچه Call of the Sea با قاطعیت به عنوان انحصاری سیستم عامل‌های اکس‌باکس تأیید نشده است، اما تیم توسعه دهنده قادر به اظهارنظر درباره نسخه‌ی احتمالی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیست. در ماه های آینده منتظر جزئیات بیشتر آن در این مورد باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید