Marvel’s Spider-Man Remastered به زودی پشتیبانی از رهگیری پرتو در نرخ فریم ۶۰ را دریافت خواهد کرد

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

استودیوی اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) اخیرا بازی‌بازان را با ارائه‌ی یک به‌روزرسان منحصر به فرد سورپرایز کرد. با دریافت این به‌روزرسان، بازی‌بازان قادر هستند تا عنوان بین نسلی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه به همراه فعال بودن قابلیت رهگیری پرتو تجربه نمایند که اتفاقی هیجان‌انگیز برای کاربران این کنسول به شمار می‌آید. البته باید در نظر داشت که این حالت رزولوشن بازی را به صورت کلی کمی کاهش خواهد داد اما یک بخش قابل تنظیم عالی را برای بازی‌بازان جهت شخصی‌سازی تجربه‌ی بصری و فنی خود از بازی فراهم آورده است.

حال به تازگی آقای جیمز استیونسون (James Stevenson) مدیر بخش ارتباطات استودیوی اینسومنیاک گیمز در پاسخ سوال طرفداران در مورد افزوده شدن این قابلیت به بازی Marvel’s Spider-Man Remastered تنها یک پاسخ یک کلمه‌ای “به زودی” را داد تا این موضوع تایید شود و تنها علاقه‌مندان باید منتظر زمان انتشار این به‌روزرسان باشند.

عنوان Marvel’s Spider-Man Remastered تنها برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با خرید نسخه‌ی Ultimate Edition عنوان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، به آن دسترسی داشته باشند. این نسخه‌ی بازسازی شده اگر چه در ابتدا از قابلیت پیشرفت بین-‌پلتفرمی پشتیبانی نمی‌کرد اما با گذشت مدتی استودیوی اینسومنیاک گیمز با ارائه‌ی یک به‌روزرسان این موضوع را حل کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید