گیفت کارت
گیفت کارت

در مراسم The Game Awards 2020 از گیم‌پلی Warhammer 40,000: Darktide رونمایی خواهد شد

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

استودیوی فت‌شارک (Fatshark) اخیراً با انتشار یک تیزر تایید کرده است که طرفداران سری Warhammer می‌توانند منتظر نمایش گیم‌پلی بازی Warhammer 40,000: Darktide در مراسم The Game Awards 2020 باشند. این عنوان اکشن اول شخص چهار نفره‌ی Co-op مدت زیادی را در سکوت خبری به سر برده و تاکنون اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. حال با توجه به تایید حضور بازی در مراسم امسال، بازی‌بازان بالاخره شاهد گیم‌پلی این عنوان خواهند بود.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی فت‌شارک، وقایع بازی Warhammer 40,000: Darktide در Atoma Prime جریان دارد؛ مکانی که حالا تحت کنترل گروهی مرتد به نام Admonition قرار دارد. بازی‌بازان باید با قرار گرفتن در نقش اعضای Inquisition که برای رفع مشکلات متعدد Atoma Prime به این سیاره آمده‌اند، با دشمنان مختلفی نظیر Undead‌ها مبارزه کنند. با توجه به کیفیت بالای عنوان Warhammer: Vermintide 2، کاملاً منطقی است که چرا طرفداران برای ساخته‌ی بعدی فت‌شارک هیجان زده هستند. خوشبختانه زمان زیادی تا برگزاری رویداد The Game Awards 2020 باقی نمانده است.

بازی Warhammer 40,000: Darktide در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول اکس‌باکس سری اکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را از این‌جا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید