تاریخ انتشار Super Meat Boy Forever اعلام شد

۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
تاریخ انتشار Super Meat Boy Forever

استودیوی تیم میت (Team Meat) به تازگی تاریخ انتشار Super Meat Boy Forever برروی کنسول‌ها را اعلام کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی در کنار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن در تاریخ ۳ دی (۲۳ دسامبر) عرضه خواهد شد. این در حالی است که کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان باید تا ژانویه‌ی ۲۰۲۱ برای تجربه‌ی این عنوان صبر کنند.

قیمت اصلی بازی Super Meat Boy Forever برروی فروشگاه‌های اپیک گیم و نینتندو eShop معادل ۱۹/۹۹ دلار است. اما در صورت پیش خرید بازی، ۱۰ درصد تخفیف شامل این عنوان می‌شود که قیمت آن را به ۱۷/۹۹ دلار کاهش خواهد داد. از آن‌جایی که تاریخ انتشار Super Meat Boy Forever نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ بسیار نزدیک است، توصیه می‌کنیم از این پیشنهاد ویژه استفاده کنید.

تاریخ انتشار Super Meat Boy Forever

تصویری از گیم‌پلی Super Meat Boy Forever

در ادامه می‌توانید توضیحات ارائه شده توسط تیم میت را مشاهده کنید:

این دنباله‌ی مورد انتظار، مجموعه‌ی Meat Boy saga را به سمت جلو سوق خواهد داد. فرزند Meat Boy و Bandage Girl که Nugget نام دارد، متاسفانه توسط Dr. Fetus شرور گروگان گرفته شده است. پس حالا وظیفه‌ی Meat Boy ،Bandage Girl و برخی شخصیت‌های جدید غافلگیر کننده در جهان سینمایی Meat Boy است که این بچه‌ی گروگان گرفته شده را آزاد کنند.

از آخرین باری که Meat Boy را دیده‌ایم زمان زیادی می‌گذرد و او در این مدت به باشگاه رفته است و حالا می‌تواند دست راست خود را مانند Battletoads بزرگ کرده و از ضربه‌ی مُشت قردتمندی استفاده کند. همچنین با در نظر گرفتن حرکات جدید slide و plummet، شخصیت Meat Boy چابک‌تر از همیشه است.

چه چیزی بهتر از یک بار بازی کردن Super Meat Boy Forever است؟ پاسخ این سوال ساده است: چندین بار بازی کردن Super Meat Boy Forever و تجربه‌ی مراحل جدید پس از اتمام بازی! مراحل بازی به صورت اتفاقی ساخته می‌شوند و هر بار که بازی به اتمام می‌رسد، گزینه‌ی تجربه‌ی دوباره‌ی آن ظاهر می‌شود که یک تجربه‌ی کاملاً جدید را با مراحل و راز‌های تازه ارائه می‌دهد. ما به طور دستی تقریباً هزاران مرحله را برای بازی‌بازان طراحی کرده‌ایم. شما می‌توانید چندین بار Super Meat Boy Forever را به اتمام رسانده بدون این‌که حتی یک مرحله‌ی تکراری مشاهده کنید. این واقعاً یک دستاورد بی نظیر مهندسی و یک مثال بسیار مهم برای نادیده گرفتن محدودیت‌های عقلانی طراحی و تولید بازی است.

شما می‌توانید در ادامه تریلر اعلام تاریخ انتشار Super Meat Boy Forever برای نینتندو سوییچ را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید