Halo Infinite شامل پرداخت‌های درون برنامه‌ای و رویدادهای زمانی خواهد بود

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

به تازگی در خبری رسمی از سوی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) مشخص شد که بازی Halo Infinite در پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این توسعه‌دهنده طی چندین مصاحبه در مورد بهبودهایی که در بخش بصری، نورپردازی، انیمیشن‌های چهره و بسیاری موارد دیگر رخ خواهند داد به گفتگو پرداخته و به طرفداران در مورد افزایش کیفی این بازی اطمینان داده است. حال به تازگی این استودیوی ضمن تایید مجدد این که بازی Halo Infinite هیچ لوت باکسی نخواهد داشت، در مورد پرداخت‌های درون برنامه‌ای و برخی رویدادهای سرویس محور این عنوان به بیان مطالبی پرداخت.

به تازگی مدیر بخش طراحی سرویس‌های بازی Halo Infinite آقای ریان پارادایس (Ryan Paradis) در طی یک مصاحبه تایید کرد که در این عنوان هیچ برتری نسبی و یا نیروی مضاعفی که بر گیم‌پلی اثر گذارد را از طریق هیچ شیوه‌ای نمی‌توان خریداری کرد. همچنین آقای پارادایس به بازی‌بازان اطمینان داد که هیچ بخش پاداش یا فروش تصادفی در بازی وجود نخواهد داشت. با این حال در بازی Halo Infinite آیتم‌های تزئینی وجود خواهند داشت که با پول واقعی قابلیت خریداری دارند.

بازی‌بازان می‌توانند گزینه‌های زیادی برای شخصی‌سازی مبارز و تجهیزات خود از طریق سیستم پیشرفت بازی، بخش داستانی، شرکت در رویدادهای ویژه، ماموریت‌های فرعی، انواع چالش‌های روزانه و هفتگی و بسیاری از موارد دیگر کسب نمایند. آقای ریان پارادایس در این باره افزود:

ما همیشه برای تعاملی عمیق و ناب بین بازی‌بازان و لذت بردن از یک بازی ارزش قائل هستیم. ما معتقد هستیم که قرار دادن معاملات پولی در یک بازی ارزش به شمار نمی‌آید بلکه می‌توان برای تقدیر از زمانی که بازی‌بازان در یک عنوان وقت صرف می‌کنند، پاداش‌هایی در نظر گرفت و از این طریق سرمایه‌گذاری نمود. به همین منظور بسیاری از بازی‌بازان که به صورت رایگان به تجربه‌ی بازی می‌پردازند، می‌توانند با تلاش و استمرار آیتم‌های شخصی‌سازی فراوانی به دست آورند تا مبارز خود را در میدان نبرد برجسته‌تر سازند.

همچنین آقای پارادایس اظهار داشت که رویدادهای متنوعی با محدودیت زمانی در بازی Halo Infinite وجود خواهند داشت اما تیم توسعه قصد ندارد آن‌ها را تبدیل به اتفاقاتی خسته‌کننده کند و قرار است از تنوع و هیجان بالایی برخوردار باشند تا بازی‌بازان از گذراندن وقت خود در Halo Infinite نهایت لذت را ببرند.

عنوان Halo Infinite برای کنسول‌های اکس‌باکس سری اس و سری اکس، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد و قرار است در پاییز ۲۰۲۱ به دست علاقه‌مندان برسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید