توییتر پلی‌استیشن کاربران را به مراسم The Game Awards دعوت می‌کند

20 آذر 1399 - 13:30

حساب رسمی پلی‌استیشن در توییتر، کاربران را به تماشای مراسم The Game Awards دعوت کرده است. این مراسم فردا برگزار خواهد شد و شاهد معرفی بازی‌های جدید و یا محتوای جدید برای بازی‌های منتشر شده خواهیم بود.

درست است که این توییت برای دعوت کاربران به شرکت در یکی از مهم‌ترین رویدادهای سال در نظر گرفته شده؛ اما می‌تواند نشان دهنده‌ی وجود برنامه‌ای ویژه از سوی سونی باشد. این را می‌دانیم که این شرکت نمایش‌هایی برای این مراسم دارد ولی محتوای آن‌ها مشخص نیست. با این جال می‌توان حدس زد که بازی Ratchet and Clank: Rift Apart یکی از این نمایش‌ها را به خود اختصاص دهد و حتی تاریخ عرضه آن هم اعلام شود. ممکن است اخباری از The Last of Us Part 2 هم به اشتراک گداشته شود. این اخبار ممکن است درباره‌ نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی یا معرفی حالت چندنفره‌ی آن موسوم به Factions باشند. چند ماه پیش بود که ویدیوی کوتاهی از گیم‌پلی این بخش لو رفت. اگر احتمالات پایین‌تر را هم در نظر بگیریم، ممکن است با بازی‌های Final Fantasy 16 و Silent Hill هم مواجه شویم. البته همان‌طور که اشاره شد، احتمال دو مورد آخر پایین است؛ اما صفر نیست.

برای دنبال کردن رویداد The Game Awards می‌توانید روی گیمفا حساب کنید. این مراسم به صورت کامل پوشش داده خواهد شد و می‌توانید مطمئن باشید که خبری را از دست نخواهید داد. این مراسم حدودا ساعت ۳:۰۰ بامداد جمعه برگزار می‌شود.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید