گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی گیمفا | موسیقی‌‌های متن بازی Freedom Fighters

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

سلام خدمت تمام گیمفایی‌های عزیز. در قسمت جدید «موسیقی‌ گیمفا»، به سراغ آلبوم موسیقی‌‌های متن بازی Freedom Fighters رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

Freedom Fighters یک بازی اکشن تیراندازی سوم شخص و از آن دست بازی‌های خاطره انگیز است که شاید کمتر کسی آن را به خاطر داشته باشد. این بازی توسط استودیوی IO Interactive توسعه یافت و در سال ۲۰۰۳ توسط شرکت الکترونیک آرتس برای پلتفرم‌های نسل ششم عرضه شد و نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد. داستان این بازی پس از اتمام جنگ جهانی دوم و در جریان حمله شوروی به خاک آمریکا جریان دارد؛ جایی که گروه مقاومت یا همان جنگجویان آزادی که با نام Freedom Fighters شناخته می‌شوند، سعی بر این دارند تا هر طور شده خاک آمریکا را از نیروهای شوروی بازپس بگیرند.

موسیقی‌های بازی Freedom Fighters

موسیقی‌های بازی Freedom Fighters توسط جسپر کید ساخته شده‌اند که در میان بازی‌بازان نامی بسیار آشناست و آثار بسیار برجسته‌ای در کارنامه‌ی موسیقی وی مشاهده می‌شود که از میان جدیدترین آثار وی می‌توان به بازی Valhalla اشاره کرد. موسیقی‌های این بازی بسیار با فضای بازی و گیم‌پلی آن همخوانی دارند و سازندگان نیز بسیار بر این موضوع دقت داشته‌اند تا موسیقی‌هایی که در تک تک مراحل بازی شنیده می‌شوند، بتوانند به طور دقیق و تاثیر گذاری مفهوم اصلی بازی را به مخاطبان خود منتقل کنند. اگر از علاقه‌مندان به این بازی قدیمی هستید، پیشنهاد می‌کنم که حتما آلبوم موسیقی‌های آن را دانلود کنید.

موسیقی‌های متن بازی Freedom Fighters

دانلود آلبوم موسیقی‌های بازی Freedom Fighters با کیفیت MP3

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید